SENIORKI PRZEGRYWAJĄ Z MYSIADŁEM

Niestety nie udało się pokonać wicelidera. Kozieniczanki źle rozpoczely mecz. Pierwszy set to dominacja gości. Drugi to gra błędów z naszej strony. W trzecim secie w dziewczynach coś ruszyło, ich gra wyglądała na bardziej ożywioną niż w poprzednich setach. Efektowne ataki, ciężkie zagrywki i skuteczne bloki pozwoliły wygrać 3 set. Czwarta partia to wyrównana gra obu zespołów. Do stanu 20 punktów posiadalismy przewagę 2-3 punktów, ale niestety końcówka należała do Mysiadła. Doświadczenie i skuteczniejsza gra na siatce w wykonaniu przyjezdnego zespołu pozwoliły na wywiezienie z Kozienic 3 punktów.

KKS Kozienice – MUKS Mysiadło,  1 – 3

W SOBOTĘ SENIORKI ZAGRAJĄ Z WICELIDEREM TABELI!

Obecnie drużyna z Mysiadła zajmuje 2 miejsce w tabeli. Na 11 rozegranych meczy wygrała aż 9 spotkań. Aktualnie ma na swoim koncie 27 punktów, o 8 punktów więcej niż KKS Kozienice, który zajmuje 4 lokatę przy rozegranych 10 meczach. Czy nasze siatkarki sprawia niespodziankę w sobotę i wygrają z jednym z pretendentów do awansu? Zainteresowanych zapraszamy na godz 13:00 w sobotę na hale sportową w Kozienicach.

DWA TYGODNIE CIĘŻKIEGO TRENINGU SENIORÓW

Seniorzy korzystając z przerwy, którą mają w trakcie ferii mocno pracują! To, że nie mamy w tym, ani następnym tygodniu meczu nie znaczy, że możemy odpocząć – powiedział trener Marek Grzelczak. Chłopaki pracują 3 razy w tygodniu, zarówno na siłowni jak i na sali. Dodatkowo planujemy rozegrać w tym czasie sparing z drużyną z wyższej ligi. Najbliższy mecz już 20 lutego o godz. 16:00 w Kozienicach, na który wszystkich serdecznie zapraszamy!

SIATKARZE WYGRALI 12 MECZ!

485632_724156184281627_4923159382249330943_nSiatkarze KKS-u Kozienice zanotowali kolejne pewne zwycięstwo. W piątek na własnej hali pokonali UKS Powsinek Wilanów 3:0 i umocnili się na pozycji lidera rozgrywek III ligi.

Kozieniczanie bez wątpienia byli faworytami piątkowego starcia, co pokazały zwłaszcza początkowe minuty meczu. W pierwszej partii podopieczni trenera Marka Grzelczaka nie dali najmniejszych szans gościom, wygrywając 25:13.

Większego wysiłku wymagały dwie kolejne partie, bo zawodnicy UKS-u nawiązali walkę na poziomie. Doświadczenie kozienickich siatkarzy i bardzo dobra dyspozycja wzięły jednak górę, a KKS wygrał drugiego i trzeciego seta odpowiednio do 21 i 20 punktów, tym samym notując kolejne trzy punkty.

Było to już 12. zwycięstwo KKS-u w tym sezonie. Kozieniccy siatkarze przewodzą w tabeli z dorobkiem 36 punktów i – jak na razie – mogą się czuć bezpiecznie. Wszystkie pozostałe drużyny mają na swoim koncie więcej porażek.

W sobotę swój mecz rozegrają panie z KKS-u. O godz. 18:00 na hali KCRiS podejmą OTPS Ostrołęka. W pierwszym starciu obu ekip lepsze okazały się zawodniczki OTPS-u. Kozieniccy fani liczą na rewanż!

KKS Kozienice – UKS Powsinek Wilanów 3:0 (25:13, 25:21, 25:20)