post

I MEMORIAŁ TOMASZA SADURY, KOZIENICE 2017

Serdecznie zapraszamy na I Memoriał Tomasza Sadury.

Tomasz Sadura był jednym z założycieli KKS-u Kozienice, który powołano 1 września 2005 roku, a także jego pierwszym prezesem (w latach 2005-2009), później był członkiem zarządu klubu. W sierpniu 2014 roku zginął w tragicznym wypadku samochodowym. Miał 51 lat. W sobotę jego koledzy chcą w sportowy sposób uczcić pamięć siatkarza i działacza.

Do Kozienic zawitają dwie drugoligowe ekipy, z którymi zmierzy się KKS: Legia Warszawa oraz ligowy rywal podopiecznych Marka Grzelczaka – Avia Świdnik. Na finał turnieju, po rozegraniu trzech spotkań (każdy z każdym), zaplanowano specjalny mecz przyjaciół Tomasza Sadury.

Więcej informacji niżej:

http://kozienice24.pl/nowosci,nowosci_sport_7_html,3,1,przerwa_od_ligi_ale_nie_od_siatk,4656.html

post

MAMY PIERWSZYCH MISTRZÓW KKS KOZIENICE!

W piątek 10 lutego w Publicznym Gimnazjum Nr 1 odbył się turniej mini piłki siatkowej o Puchar Zarządu KKS Kozienice dla szkół podstawowych. W zawodach rywalizowały 3-osobowe drużyny dziewcząt i chłopców reprezentujących PSP nr 1 i PSP nr 3 w Kozienicach oraz PSP w Janikowie. W zabawie wzięło udział blisko 40-cioro dzieci. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym do 2 wygranych setów. W grupie dziewcząt zagrało 5 zespołów natomiast w grupie chłopców 4. Wśród dziewcząt zwyciężyły zawodniczki z PSP nr 1, a wśród chłopców PSP nr 3. Obie ekipy okazały się bezkonkurencyjne wygrywając wszystkie swoje mecze. Po zakończeniu gier organizatorzy wręczyli zwycięzcom puchary i medale oraz drobne upominki dla wszystkich dzieci. Nagrody indywidualne dla najlepszej zawodniczki i zawodnika turnieju otrzymali:
Julia Marszałek (PSP nr 1) oraz Dawid Kościanek (PSP nr 3)
Wyniki :
Dziewczęta
I Miejsce PSP nr 1 „UKS 1”
II Miejsce PSP Janików I
III Miejsce PSP Janików II
IV Miejsce PSP nr 1 „UKS II”
V Miejsce PSP nr 1

Chłopcy
I Miejsce PSP nr 3 II
II Miejsce PSP nr 3 III
III Miejsce PSP Janików
IV Miejsce PSP nr 3 I

 źródło: https://www.facebook.com/pg1kozienice/posts/1395179870527130