post

KKS Kozienice – KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec

Już w najbliższą sobotę 25.11.2017 KKS Kozienice rozegra kolejne spotkanie w tym sezonie. Rywalem będą reprezentanci drużyny KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec.
Nasz najbliższy rywal to drużyna solidna oraz dobrze zgrana, mająca w swoich szeregach doświadczonych zawodników, o czym świadczy ich ostatnia wygrana 3 – 0 z wiceliderem LKPS Politechnika Lublin. Nie będzie to łatwy przeciwnik co pokazały wcześniejsze mecze, gdzie mieliśmy przyjemność rozegrać kilka spotkań między sobą. Zapowiada się ciekawe, pełne emocji widowisko, na które serdecznie zapraszamy!

25.11.2017
SOBOTA GODZ. 18:00
HALA SPORTOWA KOZIENICE
UL. GŁOWACZOWSKA 48

post

KKS KOZIENICE VS. KS BŁĘKITNI ROPCZYCE

KS Błękitni Ropczyce będą kolejnym przeciwnikiem KKS-u Kozienice w rozgrywkach II ligi piłki siatkowej. Drugi tydzień z rzędu podopieczni Marka Grzelczaka grają u siebie. Początek sobotniego spotkania w hali przy ul. Głowaczowskiej o godz. 18:00.

Błękitni w pięciu spotkaniach uzbierali 10 oczek i zajmują obecnie 3. miejsce w tabeli, do tej pory przegrali tylko z aktualnym liderem Politechniką Lubelską (1:3) i wiceliderem Karpatami Krosno (2:3). Z kolei kozieniczanie mają 7 punktów, co daje im 6. lokatę. Podopieczni Marka Grzelczaka w końcu się przełamali i w ubiegłą sobotę wygrali na własnym parkiecie, pokonując 3:0 RCS Radom. Trzeba to powtórzyć, chociaż łatwo nie będzie.

W ubiegłym sezonie w hali przy ul. Głowaczowskiej górą był KKS. Goście wygrali wówczas pierwszego seta, ale kozieniczanie w trzech kolejnych nie dali im większych szans. Wyjazd, rozegrany pod koniec rundy zasadniczej, skończył się natomiast wygraną Błękitnych 3:0.

KKS Kozienice – Błękitni Ropczyce

Sobota 11 listopada, godz. 18:00

Hala przy ul. Głowaczowskiej

Wstęp wolny

ŹRÓDŁO:

http://www.kozienice24.pl/nowosci,aktualnosci,2,1,siatkowka_w_sobote_ciezki_mecz_k,6080.html