KALENDARIUM

01.09.2005r – Powołanie Klubu
Zarząd: Prezes – Tomasz Sadura, Wiceprezes – Marcin Pytlakowski, Członek Zarządu – Tomasz Jagiełło
Komisja Rewizyjna: Antoni Brzuskiewicz, Dariusz Mazur, Marcin Zmitrowicz
Sezon 2005/2006
Seniorzy – trener Sławomir Wach (III liga 3 miejsce, po barażach awans do II ligi)
Sezon 2006/2007
Seniorzy – trener Marcin Zmitrowicz (II liga r.z. 3 miejsce, play-off 2 miejsce)
Kadetki – trener Marcin Pytlakowski
Sezon 2007/2008
Seniorzy – trener Marcin Zmitrowicz (II liga r.z. 8 miejsce, play-off 7-8 miejsce)
Juniorki – trener Marcin Pytlakowski
Kadetki – trener Marcin Pytlakowski
Sezon 2008/2009
Seniorzy – trener Marcin Zmitrowicz (II liga r.z. 7 miejsce, play-off 7-8 miejsce)
14.05.2009r – Zmiany w Zarządzie i Komisji Rewizyjnej
Zarząd: Prezes – Tomasz Jagiełło, Wiceprezes – Marcin Pytlakowski, Członek Zarządu – Tomasz Sadura
Komisja Rewizyjna: Dariusz Mazur, Marcin Zmitrowicz, Zbigniew Marut
Sezon 2009/2010
Seniorzy – trener Paweł Otwinowski (II liga r.z. 9 miejsce, play-off 9 miejsce, po barażach spadek)
Seniorki – trener Marcin Pytlakowski (III liga 6 miejsce)
Sezon 2010/2011
Seniorzy – trener Marek Grzelczak (III liga 6 miejsce)
Seniorki – trener Marcin Pytlakowski (III liga 6 miejsce)
14.05.2009r – Zmiany w Komisji Rewizyjnej (ŚP Zbigniewa Maruta zastępuje Stanisław Pulkowski)
Sezon 2011/2012
Seniorzy – trener Marek Grzelczak (III liga 9  miejsce)
Seniorki – trener Marcin Pytlakowski (III liga 4 miejsce, po 2 rundzie baraży brak awansu do II ligi)
Sezon 2012/2013
Seniorzy – trener Marek Grzelczak (III liga 5 miejsce)
Seniorki – trener Urszula Rzeźnik (III liga 8 miejsce)
Juniorzy – trener Krzysztof Łuczyński
Juniorki – trener Urszula Rzeźnik
Młodziczki – Marcin Pytlakowski
Młodziczki – trener Mariusz Cieślak
09.10.2013r – Wybory Zarządzu i Komisji Rewizyjnej
Zarząd: Prezes – Tomasz Jagiełło, Wiceprezes – Marcin Pytlakowski, Członek Zarządu – Tomasz Sadura
Komisja Rewizyjna: Dariusz Mazur, Marcin Zmitrowicz, Stanisław Pulkowski
Sezon 2013/2014
Seniorzy – trener Marek Grzelczak (III liga – 2 miejsce, walka o awans do 2 ligi)
Seniorki – trener Urszula Rzeźnik (III liga)
Kadetki – trener Marcin Pytlakowski
Młodzicy – trener Krzysztof Łuczyński
Młodziczki – trener Mariusz Cieślak
Sezon 2013/2014
Seniorzy – trener Marek Grzelczak (III liga – 2 miejsce, walka o awans do 2 ligi)
Seniorki – trener Urszula Rzeźnik (III liga)
Kadetki trener Marcin Pytlakowski
Młodzicy – trener Krzysztof Łuczyński
Młodziczki – trener Mariusz Cieślak
Sezon 2014/2015
Seniorzy – trener Marek Grzelczak, Krzysztof Łuczyński (III liga – 1 miejsce, walka o awans do 2 ligi)
Seniorki – trener Marcin Pytlakowski (III liga)
Kadetki – trener Marcin Pytlakowski
Kadeci/Juniorzy – trener Krzysztof Łuczyński
Młodziczki – trener Urszula Rzeźnik
Sezon 2015/2016
Seniorzy – trener Marek Grzelczak ( III liga), Krzysztof Łuczyński ( IV liga)
Seniorki – trener Marcin Pytlakowski (III liga)
Juniorki – trener Marcin Pytlakowski
Juniorzy – trener Krzysztof Łuczyński
Młodziczki – trener Janusz Rdułtowski
Młodzicy – trener Krzysztof Łuczyński