post

Startuje Regionalna Liga Młodzieżowa Enea Cup. Zgłoś swoją drużynę

Przed nami pierwsze rozgrywki Regionalnej Ligi Młodzieżowej Enea Cup, organizowanej w ramach programu Enea Akademia Sportu. Już w piątek, 4 grudnia, do boju staną dziewczęta z rocznika 2008 i młodsze. Trwa przyjmowanie zgłoszeń do turnieju. Zapraszamy.

Organizatorem turnieju jest Enea KKS Kozienice. – Celem naszych zawodów jest popularyzacja gry w piłkę siatkową wśród najmłodszych, a także propagowanie zdrowego stylu życia. W Kozienickim Klubie Siatkówki przykładamy duża uwagę do szkolenia młodych adeptów siatkówki. Mamy kilka grup młodzieżowych, a nasi juniorzy i młodziczki w rywalizują w rozgrywkach ligowych – wyjaśnił Janusz Rdułtowski, zawodnik pierwszej drużyny KKS-u, a jednocześnie członek zarządu klubu.

Kiedy i jak gramy?

Turniej odbędzie się w piątek, 4 grudnia i dedykowany jest dziewczętom z rocznika 2008 i młodszym. Na parkiecie spotkają się „dwójki”, a rywalizacja będzie prowadzona do jednego wygranego seta, do 21 punktów (wg regulaminu PZPS dla minipiłki siatkowej w kategorii „dwójki”).

W zależności od liczby zgłoszonych do turnieju drużyn, zostaną one podzielone na grupy z uwzględnieniem wieku zawodniczek. Mecze w grupach odbędą się na zasadzie każdy z każdym.

Początek turnieju w hali KCRiS przy ul. Głowaczowskiej o godz. 9.00.

Jak się zgłosić?

Zgłoszenia przyjmowane są do 3 grudnia, na adres email: j17@vp.pl lub pod nr tel. 664 139 489. W zgłoszeniu należy podać: nazwę drużyny, imiona i nazwiska zawodniczek (maksymalnie 3 w jednej drużynie) oraz ich daty urodzenia.

Opiekunowie dzieci biorących udział w turnieju zobowiązani są do wypełnienia oświadczenia dotyczącego stanu zdrowia dziecka.

Każdy uczestnik zawodów otrzyma pamiątkowy dyplom, a na najlepszych czekają nagrody.

Moc od Enei

Regionalna Liga Młodzieżowa Enea Cup to efekt współpracy Kozienickiego Klubu Siatkówki z Eneą Wytwarzanie. Energetyczny gigant od lat wspiera kozienicką siatkówkę, a od sezonu 2019/20 jest sponsorem tytularnym naszych drugoligowców.

Zarówno naszym klubowym działaczom, jak i przedstawicielom Enei zależy na rozwoju siatkówki w regionie.

– Rozgrywki Regionalnej Ligi Młodzieżowej Enea Cup to jeden z elementów naszej umowy sponsoringowej. Cieszymy się, że dzięki wspólnym działaniom możemy popularyzować siatkówkę wśród dzieci i młodzieży – wyjaśnił Krzysztof Jeziorowski, zawodnik pierwszej drużyny KKS-u i członek zarządu klubu.

– Enea Wytwarzanie, jako firma odpowiedzialna społecznie, wspólnie z klubem prowadzi projekt Regionalnej Ligi Młodzieżowej Enea Cup, który jest elementem programu Enea Akademia Sportu. Ma on za zadanie pomagać w rozwoju profesjonalnej siatkówki w Kozienicach. Enea Wytwarzanie od lat wspiera Kozienicki Klub Siatkówki, angażując się w projekty związane ze szkoleniem dzieci i młodzieży. Naszym celem jest wspieranie ich rozwoju i wyłanianie sportowych talentów, które w przyszłości zbudują silny klub. Enea KKS Kozienice jest jedną z wizytówek naszych wspólnych działań w zakresie promowania sportu wśród najmłodszych – powiedział Antoni Józwowicz, prezes Enei Wytwarzanie.

Mamy nadzieję, że na parkietach rozgrywek Regionalnej Ligi Młodzieżowej Enea Cup zobaczymy młode talenty, które w przyszłości będą reprezentowały barwy kozienickiego klubu w drużynach seniorskich. Trzymamy kciuki i zapraszamy!

Energii naszym siatkarzom, również tym najmłodszym dodaje Enea!