Aktualności

TRENING TESTOWY DO 2 LIGI !!!

Zapraszamy na otwarty trening testowy dla zawodników chcących występować w naszej drużynie seniorów na poziome rozgrywek 2 ligi PZPS.

Data: 26 maja (czwartek)

Godzina: 19:00

Miejsce: Hala Sportowa KCRiS Kozienice (ul. Głowaczowska 48, 26-900 Kozienice)

Dodatkowo prosimy przesyłać krótkie CV sportowe na adres kkskozienice@gmail.com

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Pięć setów na koniec sezonu i zwycięstwo KKS-u!

Siatkarze Enei KKS-u Kozienice pokonali po pięciosetowym boju ekipę Campera Wyszków w ostatnim starciu sezonu. W sobotę, 9 kwietnia, podopieczni Marka Grzelczaka i Michała Kality pozytywnym akcentem zakończyli tegoroczne rozgrywki II ligi i do Kozienic wracają z dwoma punktami. Pierwszy sezon w bardzo mocnej grupie nr 2 ukończyliśmy na 6. miejscu. Continue reading

Rusza Regionalna Liga Młodzieżowa – Enea Cup

Już w najbliższą niedzielę, 10 kwietnia, odbędzie się pierwszy z cyklu turniejów „Regionalna Liga Młodzieżowa – Enea Cup”, organizowanych przez KKS Kozienice przy wsparciu Enei Wytwarzanie. W hali przy ul. Głowaczowskiej, już od godz. 9.00, będą rywalizowały zespoły młodzieżowe z Kozienic, Pionek i Radomia.

Continue reading

W sobotę KKS gra u siebie. Walczymy o trzy punkty

Już w najbliższą sobotę, 12 marca, siatkarze Enei KKS-u Kozienice podejmą na własnym parkiecie Ił Capital V.C. Stare Babice. Podopieczni Marka Grzelczaka i Michała Kality są faworytami tego starcia i jeśli chcą dalej walczyć o 5. miejsce w tym sezonie, to powinni postarać się o trzy punkty. Początek meczu o godz. 18.00.

Continue reading