Terminarze – młodzież

Terminarz IV ligi (drużyna juniorów):
2021-10-17 GKS Jastrzębia – KKS Kozienice II 3:0 (25:21, 25:10, 32:30)
2021-10-24 KKS Kozienice II – KS Raszyn 1:3 (13:25, 25:21, 21:25, 16:25)
2021-10-27 Promotor Gózd – KKS Kozienice II 0:3 (25:13, 25:18, 25:13)
2021-11-13 KKS Kozienice II – WojtmarAJHmedia RAS6 Szydłowiec 0:3 (10:25, 16:25, 22:25)
2021-11-21 KKS Kozienice II – SPS Radmot Jedlińsk  0:3 (20:25, 14:25, 21:25)
2021-11-28 Volley SKK Belsk Duży – KKS Kozienice II 3:0 (25:7, 25:17, 25:18)
2021-12-04 KKS Kozienice II – UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów
2021-12-12 UKS Orlęta Raszyn – KKS Kozienice II
2021-12-19 GKS YABU Sadownik Błędów – KKS Kozienice II
2022-01-08 KKS Kozienice II – KS Grom Przytyk
2022-01-15 KKS Kozienice II – UKS Olimp Skaryszew
2022-01-16 UKS Olimp Skaryszew – KKS Kozienice II
2022-01-22 KKS Kozienice II – GKS Jastrzębia
2022-01-30 KS Raszyn – KKS Kozienice II
2022-02-12 KKS Kozienice II – Promotor Gózd
2022-02-20 WojtmarAJHmedia RAS6 Szydłowiec- KKS Kozienice II
2022-02-27 SPS Radmot Jedlińsk – KKS Kozienice II
2022-03-05 KKS Kozienice II – Volley SKK Belsk Duży
2022-03-12 UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów – KKS Kozienice II
2022-03-20 KKS Kozienice II – UKS Orlęta Raszyn
2022-03-26 KKS Kozienice II – GKS YABU Sadownik Błędów
2022-04-01 Grom Przytyk – KKS Kozienice II

Terminarz II ligi juniorów:
2021.09.17 KKS Kozienice – PTS Pionki 3:0 (25:18, 25:19, 25:20)
2021.09.21 KPS Siedlce – KKS Kozienice 3:1 (25:16, 22:25, 25:12, 25:11)
2021.10.01 KKS Kozienice – GKS Jaguar Wolanów 3:1 (21:25, 28:26, 25:21, 25:10)
2021.10.10 UKS Dwójka Garwolin – KKS Kozienice 3:1 (25:21, 25:22, 21:25, 25:23)
2021.10.23 PTS Pionki – KKS Kozienice 0:3 (15:25, 18:25, 11:25)
2021.10.30 KKS Kozienice – KPS Siedlce 0:3 (21:25, 16:25, 23:25) /mecz przełożony na 2021.11.24)/
2021.11.09 GKS Jaguar Wolanów – KKS Kozienice 0:3 (21:25, 18:25, 22:25) /mecz przełożony na 2021.11.23)/
2021.11.17 KKS Kozienice – UKS Dwójka Garwolin 3:1 (25:20, 25:23, 19:25, 25:17)

Terminarz kadetek (ll liga kadetek gr. A):
2021-09-19 Perła Złotokłos – KKS I Kozienice 3:0 (25:12, 25:9, 25:11)
2021-10-09 KKS I Kozienice – Perła Złotokłos  0:3 (9:25, 12:25, 18:25)
2021-10-13 Radomka II Radom – KKS I Kozienice 3:0 (25:13, 25:5, 25:16)
2021-10-17 KKS I Kozienice – UKS Esperanto I 0:3 (2:25, 5:25, 2:25)
2021-10-21 MUKS Joker Kozienice – KKS I Kozienice 3:0 (25:10, 25:8, 25:15)
2021-10-23 UKS Esperanto – KKS I Kozienice 3:0 (25:3, 25:4, 25:8)
2021-10-27 MUKS Krótka II – KKS I Kozienice 3:0 (25:3, 25:10, 25:10)
2021-11-18 KKS I Kozienice – MUKS Joker Kozienice 0:3 (13:25, 6:25, 8:25)
2021-11-20 KKS I Kozienice – MUKS Krótka II 0:3 (6:25, 2:25, 16:25)
2021-11-27 KKS I Kozienice – Radomka II Radom 0:3 (11:25, 9:25, 5:25)

Terminarz młodziczek (II liga kadetek gr. B + liga młodziczek):
18.09 (sobota) 11:00 Orlęta Raszyn – KKS Kozienice 0:3 (15:25, 11:25, 19:25)
25.09 (sobota) 11:00 KKS Kozienice – MOS Wola 0:3 (10:25, 10:25, 11:25)
26.09 (niedziela) 12:00 KKS Kozienice – Krótka Mysiadło 0:3 (8:25, 9:25, 13:25)
28.09 (wtorek) 17:30 MOS Wola Warszawa – KKS Kozienice 3:0 (25:4, 25:10, 25:1)
29.09 (środa) 18:30 KKS Kozienice – Akademia Wójtowicza 0:3 (6:25, 11:25, 11:25)
10.10 (niedziela) 14:45 Akademia Wójtowicza – KKS Kozienice 3:0 (25:13, 25:19, 25:16)
30.10 (sobota) 18:00 Legia Warszawa – KKS Kozienice 3:0 (25:5, 25:11, 25:10)
3.11 (środa) 18:30 KKS Kozienice – Legia Warszawa 0:3 (10:25, 21:25, 11:25)
6.11 (sobota) 11:00 KKS Kozienice – Orlęta Raszyn 3:1 (25:6, 25:22, 21:25, 25:10)
13.11 (sobota) 11:00 KKS Kozienice – Atena Warszawa 0:3 (13:25, 12:25, 18:25)
20.11 (sobota) 11:00 Atena Warszawa – KKS Kozienice 3:0 (25:6, 25:13, 25:7)
25.11 (czwartek) 19:00 Krótka Mysiadło – KKS Kozienice /mecz przełożony/

2.10 (sobota) 9:00-14:00 Turniej rozstawieniowy młodziczek:
KKS Kozienice – Beta Pionki 2:0 (25:20, 25:14)
Radomka Radom II – KKS Kozienice 1:2 (25:20, 14:25, 13:15)
Perła Złotokłos – KKS Kozienice 1:2 (25:23, 17:25, 12:25)
Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec – KKS Kozienice 2:0 (25:12, 25:9)

23.10 (sobota) I Turniej ligowy młodziczki
Akademia Wójtowicza – KKS Kozienice 2:0 (25:23, 25:20)
LOS Nowy Dwór Mazowiecki – KKS Kozienice 0:2 (23:25, 18:25)
KKS Kozienice – UKS Plas 1:2 (25:18, 25:27, 13:15)

27.11 (sobota) II Turniej ligowy młodziczki
LOS Nowy Dwór Mazowiecki – KKS Kozienice 2:0 (25:9,25:13)
KKS Kozienice – Atena II Warszawa 0:2 (21:25, 11:25)
Legia I Warszawa – KKS  II Kozienice 2:0 (25:8, 25:10)

18.12 (sobota) III Turniej ligowy młodziczki