Nasi kadeci powalczyli, ale jednak bez punktów

Młodzi zawodnicy Enei KKS-u Kozienice rozegrali swój kolejny mecz w ramach rozgrywek II ligi kadetów. W sobotę, 26 października, ulegli na wyjeździe 1:3 Orlętom Raszyn.

Tym spotkaniem nasi kadeci rozpoczęli rewanże. Przypomnijmy, że w swoim debiutanckim spotkaniu przegrali u siebie z UKS Orlęta Raszyn 1:3. Niestety i tym razem to rywale byli górą. Pierwsze dwie partie wygrali kolejno do 20 i 23. W trzecim secie to KKS triumfował (25:22), ale w czwartym Orlęta dopięły swego, wygrywając 25:17, a cały mecz 3:1.

Po pięciu meczach nasi młodzi siatkarze mają 3 punkty i bilans setów 5:12, co daje im przedostatnią pozycję w tabeli. Stawkę zamyka PTS Pionki – jak dotąd bez punktów i bez wygranego seta. To właśnie sąsiedzi zza między będą najbliższymi rywalami naszego młodego zespołu. Mecz zaplanowano na 3 listopada, a odbędzie się on w Kozienicach. Początek o godz. 11.00.

Energii naszym młodym siatkarzom dodaje Enea.

UKS Orlęta Raszyn – Enea KKS Kozienice 3:1 (25:20, 25:23, 22:25, 25:17)