post

Za nami Obóz Sportowy KKS-u w Kołobrzegu. Było super!

Przez blisko dwa tygodnie grupa dzieci i młodzieży przebywała w Kołobrzegu na obozie sportowym, zorganizowanym przez Enea KKS Kozienice. Wyjazd był świetną okazją nie tylko do treningu, ale również do integracji i wypoczynku.

Podobnie jak rok temu, trenerzy wraz z zawodniczkami i zawodnikami udali się do Kołobrzegu, gdzie od 31 lipca do 10 sierpnia przebywali w ośrodku wczasowym „Bosman”.Grupa 38 osób wyruszyła z Kozienic 31 lipca, po godzinie 7:30, by dotrzeć na miejsce w godzinach popołudniowych. Pomimo, że Kołobrzeg powitał naszych podopiecznych deszczem, to z każdym dniem było już tylko lepiej.

Pierwsze dni były przede wszystkim poświęcone na zapoznanie się z obiektami sportowymi dostępnymi na terenie ośrodka oraz na treningi.

Do dyspozycji mieliśmy boisko wielofunkcyjne, boisko do siatkówki plażowej, boisko do piłki nożnej, stoły do bilardu, stół do tenisa stołowego, świetlicę. Nie zabrakło również zajęć na plaży oraz kąpieli w morzu – relacjonują trenerzy.

Masa atrakcji

W niedzielę grupa chłopców udała się na wycieczkę rowerową wzdłuż wybrzeża, natomiast młodsi uczestnicy skorzystali z oferty kołobrzeskiego Parku Linowego. Każdy wybrał jedną z trzech tras o różnym stopniu trudności i pomimo, że dla niektórych był to pierwszy raz na tego typu obiekcie, to cała grupa poradziła sobie świetnie i bez problemów pokonała wszystkie przeszkody.

W czasie pobytu grupa najmłodszych korzystała też z oferty zajęć z animatorką. Wśród nich znalazły się zabawy na plaży, dyskoteka oraz zajęcia plastyczne w internacie. Za najlepsze prace czekały dyplomy dla wyróżnionych osób. We wtorek najmłodsi adepci siatkówki udali się do Kina Wybrzeże, aby wspólnie obejrzeć nową odsłonę „Króla Lwa”.

W piątek, dzień przed wyjazdem, wspólnie kibicowaliśmy biało-czerwonym w pierwszym meczu kwalifikacyjnym do Igrzysk w Tokio, a później zamiast kolacji smażyliśmy kiełbaski przy ognisku. Wieczorem udaliśmy się na plażę, by ostatni raz podziwiać zachód słońca i wsłuchać się w szum morskich fal – słyszymy od uczestników.

W drogę powrotną uczestnicy obozu wyruszyli w sobotę, zaraz po śniadaniu. Do Kozienic dotarli około godziny 21.00. Mamy nadzieję, że nabrali sił przed nowym rokiem szkolnym – zarówno do nauki, treningów, jak i do kibicowania naszej drużynie seniorów.

Przypominamy, że Energii siatkarzom KKS-u dodaje Enea!

post

Znamy terminarz II ligi. Szykujcie terminy na KKS!

Podobnie jak w ubiegłych latach, w tym sezonie Enea KKS Kozienice będzie rywalizował w grupie 6 II ligi. Pierwsze spotkanie ligowe czeka nas 5 października i będzie to mecz domowy. Już dziś zapraszamy do hali przy ul. Głowaczowskiej.

Tym razem w naszej grupie znalazło się 8 zespołów. Enea KKS Kozienice będzie mierzyć się z następującymi ekipami: MKS Avia Świdnik, MKS Wisłok Strzyżów, Neobus RAF-MAR Sołek Cars Niebylec, MKS MOSiR Jasło, Karpaty PWSZ Krosno, Galicja Sędziszów i KS Błękitni Ropczyce. Szykują się dalekie wyjazdy, dlatego tym bardziej kibice powinni pokazać frekwencję na meczach domowych.

Sezon będzie podzielony na fazę zasadniczą (2 rundy) oraz rundę play off, w której wyłonione zostaną ekipy do turnieju półfinałowego, a dalej do finałowego. Do I rundy play off wejdą drużyny z miejsc 1-4, analogicznie ekipy z miejsc 5-8 zagrają play outy (2 rundy). Przegrany obu rund spadnie do niższej ligi.

Gramy u siebie

Pierwsza kolejka zaplanowana jest na 5 października. Wówczas KKS w hali przy ul. Głowaczowskiej podejmie Błękitnych Ropczyce. Sezon zaczniemy podobnie jak rok temu, tyle że wtedy graliśmy na wyjeździe.

Poniżej publikujemy terminarz I rundy fazy zasadniczej:

1) 5.10.2019 – Enea KKS Kozienice – KS Błękitni Ropczyce

2) 12.10.2019 – Galicja Sędziszów – Enea KKS Kozienice

3) 19.10.2019 – Enea KKS Kozienice – MKS MOSiR Jasło

4) 26.10.2019 – MKS Avia Świdnik – Enea KKS Kozienice

5) 16.11.2019 – Enea KKS Kozienice – Neobus RAF-MAR Sołek Cars Niebylec

6) 23.11.2019 – Karpaty PWSZ Krosno – Enea KKS Kozienice

7) 30.11.2019 – Enea KKS Kozienice – MKS Wisłok Strzyżów

W pierwszej rundzie czekają nas zatem cztery mecze domowe. Jak zawsze, liczymy na doping ze strony naszych kibiców!

Energii naszym siatkarzom dodaje Enea.

post

Enea sponsorem tytularnym KKS-u!

Od nowego sezonu nasza drugoligowa drużyna seniorów będzie występowała pod nazwą Enea KKS Kozienice. W piątek, 2 sierpnia, odbyła się specjalna konferencja poświęcona temu tematowi. To już kolejny rok z rzędu, kiedy Enea Wytwarzanie wspiera Kozienicki Klub Siatkówki. Teraz ta współpraca będzie jeszcze szersza.

To bardzo ważny dzień dla Kozienic oraz Enei Wytwarzanie. Jako największy pracodawca oraz firma w regionie cieszymy się z kontynuacji współpracy z Kozienickim Klubem Siatkówki. Sponsoring tytularny KKS Kozienice otwiera nowy etap tej współpracy zarówno dla Enei Wytwarzanie, jak i dla klubu. Nasza firma aktywnie wspiera siatkówkę na najwyższym poziomie w regionie. Od kilku lat jesteśmy sponsorem Grand Prix Polski w Siatkówce Plażowej Kobiet oraz Turnieju Partnerstwa Regionalnego w Kozienicach. Wspieramy również Czarnych Radom, jeden z najlepszych klubów siatkarskiej Plus Ligi. Teraz Enea Wytwarzanie doda jeszcze więcej mocy zawodnikom Kozienickiego Klubu Siatkówki. Mamy nadzieję, że pomoże im to osiągać coraz lepsze wyniki – powiedział Marcin Łukasiewicz, wiceprezes Enei Wytwarzanie.

Energia od Enei Wytwarzanie popłynie nie tylko do drużyny seniorów. W ramach współpracy klub będzie również wspierał rozwój i szkolenie najmłodszych adeptów siatkówki w Kozienicach. KKS zorganizuje m.in. międzyszkolny cykl turniejów Enea Cup dla dzieci i młodzieży biorących udział w Enei Akademii Sportu. Młodzież z Kozienic będzie miała także okazję wziąć udział w mini-obozie Enea Volley Camp i trenować pod okiem reprezentantów Polski w siatkówce oraz zawodników siatkarskiej Plus Ligi.

Dzisiejsze wydarzenie jest ważnym momentem dla naszego klubu oraz dla kibiców i całego środowiska siatkarskiego w Kozienicach. Dzięki wsparciu od Enei Wytwarzanie możemy spokojnie funkcjonować i skupić się wyłącznie na własnej grze w zbliżającym się, nowym sezonie. Z dumą i entuzjazmem witamy Eneę nie tylko na koszulkach, ale również w nazwie naszej drużyny. Mamy nadzieję, że Enea zostanie z nami na dłużej. Wierzymy, że długofalowe, wspólne działania zaowocują coraz wyższym poziomem sportowym i w efekcie pozwolą powalczyć o awans na zaplecze siatkarskiej Plus Ligi – powiedział Tomasz Jagiełło, prezes Kozienickiego Klubu Siatkówki.

Podczas piątkowego spotkania podsumowano także dotychczasową współpracę Enei z klubem i omówiono plany na przyszłość. Więcej o przygotowaniach do nowego sezonu już wkrótce na naszej stronie.

Energii naszym siatkarzom dodaje Enea Wytwarzanie.

post

BEZ PROBLEMU Z RZESZOWEM! WYGRYWAMY 3:0!

Wygrywamy 3-0 z Rzeszowem! Brawo KKS!
Dzięki kibice za głośny doping.
Ogromne podziękowania dla dziewczyn z Ogrodu Jordanowskiego za ubarwienie całego spotkania oraz kozienice24.pl za udostępnienie zdjęć.
Enea Wytwarzanie energia pomogła!

Już teraz zapraszamy na kolejny mecz.
Kiedy? ===> 24.03.2018 (sobota), godz. 18:00
Gdzie? ===> HALA SPORTOWA KOZIENICE
Z kim? ===> MKS AVIA ŚWIDNIK

KKS! KKS! KKS!
Wszyscy na mecz!!!

SZERSZY OPIS W LINKU NIŻEJ!

http://kozienice24.pl/nowosci,aktualnosci,2,1,_zdjecia_piekne_zakonczenie_rund,6639.html

 

post

OD DZIŚ ENERGII DOSTARCZA NAM RÓWNIEŻ ENEA!

W poniedziałek w sali konferencyjnej Elektrowni „Kozienice” odbyło się oficjalne podpisanie umów między Eneą, a przedstawicielami kozienickich klubów.

Źródło: http://kozienice24.pl/nowosci,aktualnosci,2,1,kluby_sportowe_z_kozienic_z_ener,6552.html

– Wspieranie lokalnych klubów sportowych, szczególnie na obszarze działalności Spółek naszej Grupy, jest istotnym elementem zaangażowania społecznego Enei. Enea Wytwarzanie aktywnie wspomaga lokalny sport, angażując się w najlepsze projekty sponsoringowe w regionie. Wierzymy, że energia od Enei pozwoli naszym klubom odnosić sportowe sukcesy, a kibicom zagwarantuje wiele pozytywnych emocji – powiedział Krzysztof Figat, prezes Enei Wytwarzanie.

Źródło: http://kozienice24.pl/nowosci,aktualnosci,2,1,kluby_sportowe_z_kozienic_z_ener,6552.html

W tym roku Enea Wytwarzanie rozpoczęła również współpracę z drugoligowym Kozienickim Klubem Siatkówki. Jej celem jest wspieranie męskiej drużyny seniorów w rozgrywkach ligowych. Klub zajmuje się także promocją siatkówki wśród dzieci i młodzieży.

Źródło: http://kozienice24.pl/nowosci,aktualnosci,2,1,kluby_sportowe_z_kozienic_z_ener,6552.html

– Dzięki wsparciu od Enei mamy większy spokój organizacyjny. Wychodząc na boisko możemy skupić się wyłącznie na własnej grze, nie martwiąc sięo pozostałe sprawy. Jest to pierwszy rok naszej współpracy po kilkuletniej przerwie, ale mamy nadzieję, że Enea zostanie z nami na dłużej. Wierzymy, że długofalowe, wspólne działania zaowocują coraz wyższym poziomem sportowym i w efekcie pozwolą powalczyć o awans na zaplecze siatkarskiej PlusLigi – powiedział Krzysztof Jeziorowski, członek zarządu i środkowy drużyny Kozienickiego Klubu Siatkówki.

Materiał wideo z podpisania umowy

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=OJU0Jm_14Ec

Wsparcie dla lokalnych klubów to nie jedyny obszar związany ze sportem, w którym działa Enea Wytwarzanie. Firma jest również sponsorem wielu sportowych imprez w Kozienicach, takich jak Grand Prix Polski w Pływaniu, Mistrzostwa Polski Kobiet w Siatkówce Plażowej oraz jedne z największych w Polsce zawodów skateboardowych Hunt Your Goat Kozienice Contest, których piąta edycja odbędzie się w maju.

Link do źródła tekstu:
Źródło: http://kozienice24.pl/nowosci,aktualnosci,2,1,kluby_sportowe_z_kozienic_z_ener,6552.html