post

BEZ PROBLEMU Z RZESZOWEM! WYGRYWAMY 3:0!

Wygrywamy 3-0 z Rzeszowem! Brawo KKS!
Dzięki kibice za głośny doping.
Ogromne podziękowania dla dziewczyn z Ogrodu Jordanowskiego za ubarwienie całego spotkania oraz kozienice24.pl za udostępnienie zdjęć.
Enea Wytwarzanie energia pomogła!

Już teraz zapraszamy na kolejny mecz.
Kiedy? ===> 24.03.2018 (sobota), godz. 18:00
Gdzie? ===> HALA SPORTOWA KOZIENICE
Z kim? ===> MKS AVIA ŚWIDNIK

KKS! KKS! KKS!
Wszyscy na mecz!!!

SZERSZY OPIS W LINKU NIŻEJ!

http://kozienice24.pl/nowosci,aktualnosci,2,1,_zdjecia_piekne_zakonczenie_rund,6639.html

 

post

OD DZIŚ ENERGII DOSTARCZA NAM RÓWNIEŻ ENEA!

W poniedziałek w sali konferencyjnej Elektrowni „Kozienice” odbyło się oficjalne podpisanie umów między Eneą, a przedstawicielami kozienickich klubów.

Źródło: http://kozienice24.pl/nowosci,aktualnosci,2,1,kluby_sportowe_z_kozienic_z_ener,6552.html

– Wspieranie lokalnych klubów sportowych, szczególnie na obszarze działalności Spółek naszej Grupy, jest istotnym elementem zaangażowania społecznego Enei. Enea Wytwarzanie aktywnie wspomaga lokalny sport, angażując się w najlepsze projekty sponsoringowe w regionie. Wierzymy, że energia od Enei pozwoli naszym klubom odnosić sportowe sukcesy, a kibicom zagwarantuje wiele pozytywnych emocji – powiedział Krzysztof Figat, prezes Enei Wytwarzanie.

Źródło: http://kozienice24.pl/nowosci,aktualnosci,2,1,kluby_sportowe_z_kozienic_z_ener,6552.html

W tym roku Enea Wytwarzanie rozpoczęła również współpracę z drugoligowym Kozienickim Klubem Siatkówki. Jej celem jest wspieranie męskiej drużyny seniorów w rozgrywkach ligowych. Klub zajmuje się także promocją siatkówki wśród dzieci i młodzieży.

Źródło: http://kozienice24.pl/nowosci,aktualnosci,2,1,kluby_sportowe_z_kozienic_z_ener,6552.html

– Dzięki wsparciu od Enei mamy większy spokój organizacyjny. Wychodząc na boisko możemy skupić się wyłącznie na własnej grze, nie martwiąc sięo pozostałe sprawy. Jest to pierwszy rok naszej współpracy po kilkuletniej przerwie, ale mamy nadzieję, że Enea zostanie z nami na dłużej. Wierzymy, że długofalowe, wspólne działania zaowocują coraz wyższym poziomem sportowym i w efekcie pozwolą powalczyć o awans na zaplecze siatkarskiej PlusLigi – powiedział Krzysztof Jeziorowski, członek zarządu i środkowy drużyny Kozienickiego Klubu Siatkówki.

Materiał wideo z podpisania umowy

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=OJU0Jm_14Ec

Wsparcie dla lokalnych klubów to nie jedyny obszar związany ze sportem, w którym działa Enea Wytwarzanie. Firma jest również sponsorem wielu sportowych imprez w Kozienicach, takich jak Grand Prix Polski w Pływaniu, Mistrzostwa Polski Kobiet w Siatkówce Plażowej oraz jedne z największych w Polsce zawodów skateboardowych Hunt Your Goat Kozienice Contest, których piąta edycja odbędzie się w maju.

Link do źródła tekstu:
Źródło: http://kozienice24.pl/nowosci,aktualnosci,2,1,kluby_sportowe_z_kozienic_z_ener,6552.html
post

KKS KOZIENICE VS LKPS LUBLIN

Już w najbliższą sobotę 13.01.2018 KKS Kozienice rozegra kolejne spotkanie w tym sezonie. Co ciekawe będzie to przedostatnie spotkanie na własnym boisku w rundzie zasadniczej. Kolejny mecz na własnym parkiecie dopiero 17 marca. Rywalem będą reprezentanci drużyny LKPS Lublin.
Nasz sobotni rywal to drużyna solidna, dobrze zgrana, mająca w swoich szeregach doświadczonych zawodników.
Obecnie LKPS plasuje się na 3 miejscu! Zapowiada się ciekawe, pełne emocji widowisko, na które serdecznie zapraszamy!

13.01.2018
SOBOTA GODZ. 18:00
HALA SPORTOWA KOZIENICE
UL. GŁOWACZOWSKA 48

post

KKS Kozienice – KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec

Już w najbliższą sobotę 25.11.2017 KKS Kozienice rozegra kolejne spotkanie w tym sezonie. Rywalem będą reprezentanci drużyny KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec.
Nasz najbliższy rywal to drużyna solidna oraz dobrze zgrana, mająca w swoich szeregach doświadczonych zawodników, o czym świadczy ich ostatnia wygrana 3 – 0 z wiceliderem LKPS Politechnika Lublin. Nie będzie to łatwy przeciwnik co pokazały wcześniejsze mecze, gdzie mieliśmy przyjemność rozegrać kilka spotkań między sobą. Zapowiada się ciekawe, pełne emocji widowisko, na które serdecznie zapraszamy!

25.11.2017
SOBOTA GODZ. 18:00
HALA SPORTOWA KOZIENICE
UL. GŁOWACZOWSKA 48

post

KKS KOZIENICE VS. KS BŁĘKITNI ROPCZYCE

KS Błękitni Ropczyce będą kolejnym przeciwnikiem KKS-u Kozienice w rozgrywkach II ligi piłki siatkowej. Drugi tydzień z rzędu podopieczni Marka Grzelczaka grają u siebie. Początek sobotniego spotkania w hali przy ul. Głowaczowskiej o godz. 18:00.

Błękitni w pięciu spotkaniach uzbierali 10 oczek i zajmują obecnie 3. miejsce w tabeli, do tej pory przegrali tylko z aktualnym liderem Politechniką Lubelską (1:3) i wiceliderem Karpatami Krosno (2:3). Z kolei kozieniczanie mają 7 punktów, co daje im 6. lokatę. Podopieczni Marka Grzelczaka w końcu się przełamali i w ubiegłą sobotę wygrali na własnym parkiecie, pokonując 3:0 RCS Radom. Trzeba to powtórzyć, chociaż łatwo nie będzie.

W ubiegłym sezonie w hali przy ul. Głowaczowskiej górą był KKS. Goście wygrali wówczas pierwszego seta, ale kozieniczanie w trzech kolejnych nie dali im większych szans. Wyjazd, rozegrany pod koniec rundy zasadniczej, skończył się natomiast wygraną Błękitnych 3:0.

KKS Kozienice – Błękitni Ropczyce

Sobota 11 listopada, godz. 18:00

Hala przy ul. Głowaczowskiej

Wstęp wolny

ŹRÓDŁO:

http://www.kozienice24.pl/nowosci,aktualnosci,2,1,siatkowka_w_sobote_ciezki_mecz_k,6080.html