post

BEZ PROBLEMU Z RZESZOWEM! WYGRYWAMY 3:0!

Wygrywamy 3-0 z Rzeszowem! Brawo KKS!
Dzięki kibice za głośny doping.
Ogromne podziękowania dla dziewczyn z Ogrodu Jordanowskiego za ubarwienie całego spotkania oraz kozienice24.pl za udostępnienie zdjęć.
Enea Wytwarzanie energia pomogła!

Już teraz zapraszamy na kolejny mecz.
Kiedy? ===> 24.03.2018 (sobota), godz. 18:00
Gdzie? ===> HALA SPORTOWA KOZIENICE
Z kim? ===> MKS AVIA ŚWIDNIK

KKS! KKS! KKS!
Wszyscy na mecz!!!

SZERSZY OPIS W LINKU NIŻEJ!

http://kozienice24.pl/nowosci,aktualnosci,2,1,_zdjecia_piekne_zakonczenie_rund,6639.html

 

post

OD DZIŚ ENERGII DOSTARCZA NAM RÓWNIEŻ ENEA!

W poniedziałek w sali konferencyjnej Elektrowni “Kozienice” odbyło się oficjalne podpisanie umów między Eneą, a przedstawicielami kozienickich klubów.

Źródło: http://kozienice24.pl/nowosci,aktualnosci,2,1,kluby_sportowe_z_kozienic_z_ener,6552.html

– Wspieranie lokalnych klubów sportowych, szczególnie na obszarze działalności Spółek naszej Grupy, jest istotnym elementem zaangażowania społecznego Enei. Enea Wytwarzanie aktywnie wspomaga lokalny sport, angażując się w najlepsze projekty sponsoringowe w regionie. Wierzymy, że energia od Enei pozwoli naszym klubom odnosić sportowe sukcesy, a kibicom zagwarantuje wiele pozytywnych emocji – powiedział Krzysztof Figat, prezes Enei Wytwarzanie.

Źródło: http://kozienice24.pl/nowosci,aktualnosci,2,1,kluby_sportowe_z_kozienic_z_ener,6552.html

W tym roku Enea Wytwarzanie rozpoczęła również współpracę z drugoligowym Kozienickim Klubem Siatkówki. Jej celem jest wspieranie męskiej drużyny seniorów w rozgrywkach ligowych. Klub zajmuje się także promocją siatkówki wśród dzieci i młodzieży.

Źródło: http://kozienice24.pl/nowosci,aktualnosci,2,1,kluby_sportowe_z_kozienic_z_ener,6552.html

– Dzięki wsparciu od Enei mamy większy spokój organizacyjny. Wychodząc na boisko możemy skupić się wyłącznie na własnej grze, nie martwiąc sięo pozostałe sprawy. Jest to pierwszy rok naszej współpracy po kilkuletniej przerwie, ale mamy nadzieję, że Enea zostanie z nami na dłużej. Wierzymy, że długofalowe, wspólne działania zaowocują coraz wyższym poziomem sportowym i w efekcie pozwolą powalczyć o awans na zaplecze siatkarskiej PlusLigi – powiedział Krzysztof Jeziorowski, członek zarządu i środkowy drużyny Kozienickiego Klubu Siatkówki.

Materiał wideo z podpisania umowy

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=OJU0Jm_14Ec

Wsparcie dla lokalnych klubów to nie jedyny obszar związany ze sportem, w którym działa Enea Wytwarzanie. Firma jest również sponsorem wielu sportowych imprez w Kozienicach, takich jak Grand Prix Polski w Pływaniu, Mistrzostwa Polski Kobiet w Siatkówce Plażowej oraz jedne z największych w Polsce zawodów skateboardowych Hunt Your Goat Kozienice Contest, których piąta edycja odbędzie się w maju.

Link do źródła tekstu:
Źródło: http://kozienice24.pl/nowosci,aktualnosci,2,1,kluby_sportowe_z_kozienic_z_ener,6552.html
post

KKS KOZIENICE VS LKPS LUBLIN

Już w najbliższą sobotę 13.01.2018 KKS Kozienice rozegra kolejne spotkanie w tym sezonie. Co ciekawe będzie to przedostatnie spotkanie na własnym boisku w rundzie zasadniczej. Kolejny mecz na własnym parkiecie dopiero 17 marca. Rywalem będą reprezentanci drużyny LKPS Lublin.
Nasz sobotni rywal to drużyna solidna, dobrze zgrana, mająca w swoich szeregach doświadczonych zawodników.
Obecnie LKPS plasuje się na 3 miejscu! Zapowiada się ciekawe, pełne emocji widowisko, na które serdecznie zapraszamy!

13.01.2018
SOBOTA GODZ. 18:00
HALA SPORTOWA KOZIENICE
UL. GŁOWACZOWSKA 48