post

(Zdjęcia) Seniorzy KKS-u wznowili treningi

Po dłuższej przerwie wynikającej z ograniczeń związanych z pandemią, siatkarze Enei KKS-u Kozienice wrócili do grupowych treningowych. Pierwszy z nich odbył się w środę, 10 czerwca.

Trening zorganizowano na świeżym powietrzu, na boiskach do siatkówki plażowej Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu. Przy krytej pływalni Delfin zameldowało się około 25 osób, oprócz seniorów, byli też juniorzy oraz młodziczki. Przy okazji treningu wszystkie grupy podjęły się bowiem realizacji zadania w ramach #GaszynChallenge.

Enea KKS Kozienice – #GaszynChallenge

Siatkarze ENEA KKS Kozienice dołączyli do #GaszynChallengeDziękujemy za nominację: ratownikom przedmedycznym z Enea Wytwarzanie, Muzeum Regionalne w Kozienicach im. prof. Tomasza Mikockiego i Rafał KoczykOczywiście zadania się podjęliśmy i pompowaliśmy dla Wojtusia i dla innych dzieci :)Nominujemy:Firmę LopenoBiuro Komunikacji Enea Wytarzanie z Mateusz Pułkowskinaszego kapitana Marcina ObremskiegoMariusz BasajWięcej informacji o akcji:https://www.siepomaga.pl/gaszynchallenge?fbclid=IwAR3CMj4NRHohg0TIEWZYtjBXWXxQzh5kv45DGj4zcBrbQQxNmAefxKWSyUUhttps://www.siepomaga.pl/wojtusEnergii naszym siatkarzom dodaje Enea#kks #kkskozienice #eneakkskozienice #enea #eneawytwarzanie #siatkówka #kozienice #pzps #sport #volleyball #kodixfoto Kodixfoto Gmina Kozienice

Opublikowany przez ENEA KKS Kozienice Czwartek, 11 czerwca 2020

 

Na pierwszym po przerwie treningu pojawiło się dziewięciu zawodników z seniorskiej drużyny: Błażej Czarnecki, bracia Michał i Bartłomiej Korycińscy, Wojciech Kwiecień, Daniel Ostrowski, Robert Głogowski, Kamil Kapusta, Michał Kalita i Krzysztof Jeziorowski.

Pierwszy trening po przerwie był okazją do spotkania i raczej dość luźnych gier. W planach są kolejne, regularne treningi, a także tradycyjny obóz przygotowawczy w sierpniu. Być może w zespole dojdzie do kilku zmian kadrowych, o czym będziemy informować w odpowiednim czasie.

Energii naszym siatkarzom dodaje Enea!