post

Dwa przegrane mecze juniorów KKS-u

Juniorzy Enei KKS-u Kozienice rywalizują w tym sezonie w II Mazowieckiej Lidze Juniorów oraz  w Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej KCRiS. W ostatnich dniach rozegrali dwa spotkania, ale niestety oba zakończyli bez choćby punktu.

W niedzielę, 11 października, podopieczni Krzysztofa Łuczyńskiego zmierzyli się na wyjeździe z Huraganem Wołomin. Gospodarze znacznie lepiej weszli w to spotkanie i wygrali pierwszego seta do 15, a drugiego do 18. W trzeciej odsłonie to kozieniczanie okazali się lepsi (23:25), ale siatkarze Huraganu nie zamierzali wypuścić zwycięstwa z rąk i wygrali czwartego seta do 15, a cały mecz 3:1.

Z dorobkiem 6 punktów nasi juniorzy zajmują obecnie 3. miejsce w tabeli. Prowadzi MKS MDK Warszawa (9 pkt), przed Huraganem (7 pkt).

Swój kolejny mecz kozieniczanie rozegrają 17 października. U siebie podejmą lidera tabeli, czyli drugą drużynę stołecznego MDK-u. Początek spotkania o 12.00.

KS Huragan Wołomin – Enea KKS Kozienice 3:1 (25:15, 25:18, 23:25, 25:15)

Nie było też niespodzianki w Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej. Nasi juniorzy zmierzyli się z liderem i obrońcą tytułu – Bako. Spotkanie zakończyło się dwusetowym zwycięstwem faworytów i Bako dalej prowadzi w tabeli. Nasz zespół znajduje się na 4 lokacie z dorobkiem 5 punktów.

Za tydzień juniorzy zmierzą się z sąsiadem z tabeli, piątym w stawce Bomba Team.

Bako – Juniorzy KKS 2:0

Energii naszym młodym siatkarzom dodaje Enea!