post

Świetny start sezonu naszych młodziczek. Pewne zwycięstwo na wyjeździe

Od wyjazdowego zwycięstwa nad UKS-em Orlętami Raszyn 3:0 (15, 11, 19) rozpoczęły sezon nasze młodziczki. Jak informowaliśmy wcześniej, dziewczęta – poza rozgrywkami młodziczek – rywalizują także w II lidze kadetek. To właśnie ze starszymi koleżankami przyszło im się zmierzyć na początek.

Bardzo dobra gra w polu serwisowym, mała ilość błędów. Spokojna i poukładana gra w ataku – to między innymi dzięki tym elementom podopieczne Janusza Rdułtowskiego pewnie pokonały zespół z Raszyna, kontrolując całe spotkanie.

– Ciężka praca na obozie, duża liczba rozegranych gier kontrolnych… To wszystko zaczyna procentować, a dzisiejsze zwycięstwo na pewno doda dziewczynom pewności siebie. To niewątpliwie przyda nam się na nadchodzące mecze – mówi trener Janusz Rdułtowski.

Przed młodziczkami intensywny weekend. W sobotę (25.09) i niedzielę (26.09) zmierzą się w hali KCRiS kolejno z MOS Wola Warszawa oraz Krótką Mysiadło. Obydwa spotkania zaplanowano na godz. 11.00.

Energii naszym młodym siatkarkom dodają Enea i Gmina Kozienice.

UKS Orlęta Raszyn – KKS II Kozienice 0:3 (15:25, 11:25, 19:25)
KKS: Barańska Nikola, Sucherman Oliwia, Matylda Kusio, Amelia Szczepanik, Julia Strojek, Oliwia Waligórska, Karolina Szczypior, Zuzanna Sosińska, Wiktoria Wolszczak