post

(Zdjęcia) Młodziczki KKS-u zakończyły sezon

W niedzielę grupa młodziczek KKS-u zakończyła sezon 2021/2022. Na finał nasze dziewczęta rozegrały wewnętrzny turniej siatkówki plażowej. Po sportowej rywalizacji przyszedł czas na podsumowania i podziękowania dla zawodniczek oraz rodziców, którzy licznie wspierali naszą drużynę.

W tym roku sezon był bardzo długi i intensywny dla naszych zawodniczek, które pracowały nad swoją formą podczas wielu różnych rozgrywek.

– Było bardzo dużo grania, zarówno w lidze młodziczek, jak i kadetek. Szczególnie w okresie od września do stycznia zdarzało się że dziewczyny grały po dwa mecze w tygodniu – zauważa trener Janusz Rdułtowski.

Po zakończeniu rozgrywek mazowieckich nasza drużyna rozegrała kilka turniejów towarzyskich wygrywając większość z nich (Mikołaj z Eneą, Memoriał T. Machnio, Antenka 2022, Turniej Akademii Radomki). Teraz podopieczne Janusza Rdułtowskiego czeka zasłużony odpoczynek. Drużyna wznowi treningi na początku sierpnia, gdzie w Zakopanym będzie przygotowywać się do kolejnego sezonu.

Dziękujemy za to, ze byliście z naszymi młodymi zawodniczkami przez cały sezon!

Energii naszym siatkarkom dodają Enea i Gmina Kozienice.