post

Enea sponsorem tytularnym KKS-u!

Od nowego sezonu nasza drugoligowa drużyna seniorów będzie występowała pod nazwą Enea KKS Kozienice. W piątek, 2 sierpnia, odbyła się specjalna konferencja poświęcona temu tematowi. To już kolejny rok z rzędu, kiedy Enea Wytwarzanie wspiera Kozienicki Klub Siatkówki. Teraz ta współpraca będzie jeszcze szersza.

To bardzo ważny dzień dla Kozienic oraz Enei Wytwarzanie. Jako największy pracodawca oraz firma w regionie cieszymy się z kontynuacji współpracy z Kozienickim Klubem Siatkówki. Sponsoring tytularny KKS Kozienice otwiera nowy etap tej współpracy zarówno dla Enei Wytwarzanie, jak i dla klubu. Nasza firma aktywnie wspiera siatkówkę na najwyższym poziomie w regionie. Od kilku lat jesteśmy sponsorem Grand Prix Polski w Siatkówce Plażowej Kobiet oraz Turnieju Partnerstwa Regionalnego w Kozienicach. Wspieramy również Czarnych Radom, jeden z najlepszych klubów siatkarskiej Plus Ligi. Teraz Enea Wytwarzanie doda jeszcze więcej mocy zawodnikom Kozienickiego Klubu Siatkówki. Mamy nadzieję, że pomoże im to osiągać coraz lepsze wyniki – powiedział Marcin Łukasiewicz, wiceprezes Enei Wytwarzanie.

Energia od Enei Wytwarzanie popłynie nie tylko do drużyny seniorów. W ramach współpracy klub będzie również wspierał rozwój i szkolenie najmłodszych adeptów siatkówki w Kozienicach. KKS zorganizuje m.in. międzyszkolny cykl turniejów Enea Cup dla dzieci i młodzieży biorących udział w Enei Akademii Sportu. Młodzież z Kozienic będzie miała także okazję wziąć udział w mini-obozie Enea Volley Camp i trenować pod okiem reprezentantów Polski w siatkówce oraz zawodników siatkarskiej Plus Ligi.

Dzisiejsze wydarzenie jest ważnym momentem dla naszego klubu oraz dla kibiców i całego środowiska siatkarskiego w Kozienicach. Dzięki wsparciu od Enei Wytwarzanie możemy spokojnie funkcjonować i skupić się wyłącznie na własnej grze w zbliżającym się, nowym sezonie. Z dumą i entuzjazmem witamy Eneę nie tylko na koszulkach, ale również w nazwie naszej drużyny. Mamy nadzieję, że Enea zostanie z nami na dłużej. Wierzymy, że długofalowe, wspólne działania zaowocują coraz wyższym poziomem sportowym i w efekcie pozwolą powalczyć o awans na zaplecze siatkarskiej Plus Ligi – powiedział Tomasz Jagiełło, prezes Kozienickiego Klubu Siatkówki.

Podczas piątkowego spotkania podsumowano także dotychczasową współpracę Enei z klubem i omówiono plany na przyszłość. Więcej o przygotowaniach do nowego sezonu już wkrótce na naszej stronie.

Energii naszym siatkarzom dodaje Enea Wytwarzanie.