post

Znamy terminarz II ligi. Szykujcie terminy na KKS!

Podobnie jak w ubiegłych latach, w tym sezonie Enea KKS Kozienice będzie rywalizował w grupie 6 II ligi. Pierwsze spotkanie ligowe czeka nas 5 października i będzie to mecz domowy. Już dziś zapraszamy do hali przy ul. Głowaczowskiej.

Tym razem w naszej grupie znalazło się 8 zespołów. Enea KKS Kozienice będzie mierzyć się z następującymi ekipami: MKS Avia Świdnik, MKS Wisłok Strzyżów, Neobus RAF-MAR Sołek Cars Niebylec, MKS MOSiR Jasło, Karpaty PWSZ Krosno, Galicja Sędziszów i KS Błękitni Ropczyce. Szykują się dalekie wyjazdy, dlatego tym bardziej kibice powinni pokazać frekwencję na meczach domowych.

Sezon będzie podzielony na fazę zasadniczą (2 rundy) oraz rundę play off, w której wyłonione zostaną ekipy do turnieju półfinałowego, a dalej do finałowego. Do I rundy play off wejdą drużyny z miejsc 1-4, analogicznie ekipy z miejsc 5-8 zagrają play outy (2 rundy). Przegrany obu rund spadnie do niższej ligi.

Gramy u siebie

Pierwsza kolejka zaplanowana jest na 5 października. Wówczas KKS w hali przy ul. Głowaczowskiej podejmie Błękitnych Ropczyce. Sezon zaczniemy podobnie jak rok temu, tyle że wtedy graliśmy na wyjeździe.

Poniżej publikujemy terminarz I rundy fazy zasadniczej:

1) 5.10.2019 – Enea KKS Kozienice – KS Błękitni Ropczyce

2) 12.10.2019 – Galicja Sędziszów – Enea KKS Kozienice

3) 19.10.2019 – Enea KKS Kozienice – MKS MOSiR Jasło

4) 26.10.2019 – MKS Avia Świdnik – Enea KKS Kozienice

5) 16.11.2019 – Enea KKS Kozienice – Neobus RAF-MAR Sołek Cars Niebylec

6) 23.11.2019 – Karpaty PWSZ Krosno – Enea KKS Kozienice

7) 30.11.2019 – Enea KKS Kozienice – MKS Wisłok Strzyżów

W pierwszej rundzie czekają nas zatem cztery mecze domowe. Jak zawsze, liczymy na doping ze strony naszych kibiców!

Energii naszym siatkarzom dodaje Enea.