post

Przed KKS-em ostatni turniej przed ligą i pucharem

Już w najbliższą sobotę siatkarzy Enei KKS-u Kozienice czeka kolejny sprawdzian przed ligą. Podopieczni Marka Grzelczaka zagrają w Turnieju o Puchar Wójta Gminy Rozprza (woj. łódzkie).

W zawodach, oprócz kozieniczan, zagrają drugoligowcy z grupy nr 3: LUMKS Kasztelan Rozprza i UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki, a także spadkowicz z II ligi – PGE Skra II Bełchatów, czyli rezerwy dziewięciokrotnego Mistrza Polski.

Początek turnieju zaplanowano na godz. 10.00. W meczu otwarcia gospodarze podejmą Spartę. Swój pierwszy mecz KKS rozegra około godz. 11.30 ze Skrą II. Przegrani pierwszych meczów zagrają o III miejsce (ok. 14.00), a zwycięzcy powalczą w finale (ok. 16.00).

Dla siatkarzy będzie to ostatni sprawdzian przed ligą, która rusza 5 października (2 października czeka nas również mecz Pucharu Polski). Mecze półfinałowe będą rozgrywane do wygranych setów z ewentualnym trzecim setem bez względu na wynik spotkania. Finały grane będą do trzech wygranych partii, a w przypadku zwycięstwa jednej z drużyn 3:0, rozgrywany będzie dodatkowy set. Wszystko po to, by zawodnicy i trenerzy mogli skorzystać z niemal ostatniej szansy na granie przed sezonem.

Wyniki turnieju oczywiście opublikujemy na naszej stronie. Przypominamy, że energii naszym siatkarzom dodaje Enea.