Niezła gra naszych kadetek, ale punkty dla rywalek

Kadetki KKS-u Kozienice przegrały rewanżowy pojedynek z Perłą Złotokłos. Sobotni mecz w hali przy ul. Głowaczowskiej zakończył się wynikiem 0:3. Podopieczne trener Moniki Lipińskiej-Jeziorowskiej zagrały jednak znacznie lepiej niż w pierwszym pojedynku i miały swoje momenty.

Pierwszy mecz z Perłą nasze kadetki zagrały 19 września. Wyjazdowe spotkanie zakończyło się 3:0 na korzyść gospodyń. Kozieniczanki miały teraz okazję do rewanżu.

Dwa pierwsze sety wyglądały podobnie. Mniej więcej do połowy każdej z partii gra toczyła się punkt za punkt i kozieniczanki dzielnie stawiały czoła bardziej doświadczonym rywalkom. Potem przychodziły przestoje i to siatkarki Perły punktowały seriami.

Najlepiej w wykonaniu naszych dziewczyn wyglądał trzeci set, gdzie walka toczyła się niemal do końca. Niestety, w końcówce naszym siatkarkom zabrakło chłodnej głowy i ostatecznie przegrały 0:3.

To, co cieszy najbardziej, to przede wszystkim progres. Z meczu na mecz podopieczne Moniki Lipińskiej-Jeziorowskiej prezentują się coraz lepiej na parkiecie i poprawiają praktycznie każdy element.

Kolejną szansę na punkty kozieniczanki będą miały w najbliższą środę. 13 października zmierzą się na wyjeździe z rezerwami Radomki.

Energii naszym młodym siatkarkom dodają Enea i Gmina Kozienice.

KKS I Kozienice – Perła Złotokłos 0:3 (9:25, 12:25, 18:25)