Osłabione kadetki przegrały u siebie z Krótką

Kadetki KKS-u Kozienice przegrały na własnym parkiecie z MUKS Krótką II Mysiadło 0:3. Trenerka kozieniczanek miała do dyspozycji tylko siedem dziewcząt, ponieważ reszta zespołu przechodzi kwarantannę.

Nasze dziewczyny ze sporymi problemami wchodziły w to spotkanie. Przez dwa pierwsze sety czuć było dosłownie paraliż na parkiecie i to w każdym elemencie.

W trzecim secie kozieniczanki zaczęły grać. Poprawiło się przyjęcie i zagrywka, zaczęły rozgrywać fajne akcje, pojawiło się kilka bloków. To jednak było za mało, by urwać choćby seta dużo bardziej doświadczonym przeciwniczkom.

Kolejny mecz dziewczyny zagrają 27 listopada. Na własnym parkiecie podejmą rezerwy Radomki Radom.