Juniorki bez punktów w meczu z Radomką

W niedzielę, 22 września, nasze juniorki rozegrały drugi mecz ligowy. Rywalkami KKS-u były dziewczęta z Radomia.

Pierwszy set rozpoczął się nerwowo dla naszych juniorek. Problemy z przyjęciem i wyprowadzaniem skutecznych akcji zostały wykorzystane przez przeciwniczki. Te szybko odskoczyły na kilkupunktową przewagę i nie oddały jej do końca partii, wygrywając 25:16.

Druga odsłona to z kolei popis gry w polu serwisowym KKS-u, a szczególnie Nikoli Barańskiej, która z pola zagrywki schodziła przy stanie 8:1 dla kozieniczanek. Mimo, iż radomianki były blisko odrobienia strat (14:16) to ostatecznie nasze zawodniczki zwyciężyły do 19.

Najbardziej wyrównana i zacięta była trzecia partia, w której prowadzenie zmieniało się kilkukrotnie. Po emocjonującej końcówce w której KKS prowadził 23:22, ale to Radomka zachowała większy spokój i w kluczowych akcjach nie popełniła błędów. Ostatecznie to rywalki wyszły na prowadzenie w meczu 2:1.

Czwarty set był wyrównany tylko do stanu 6:7 dla Radomki. Od tego momentu gra naszego zespołu się posypała, problemy w przyjęciu, brak kończącego ataku, szybko wykorzystały przeciwniczki skutecznie kontrując nasz zespół. Pewne zwycięstwo w czwartym secie 25:15 i w całym meczu 3:1.

Dziękujemy wszystkim kibicom KKSu oraz Radomki za głośny doping i  stworzenie fajnej atmosfery na trybunach. Okazja do rewanżu już w najbliższą sobotę w Radomiu, KKS zagra na wyjeździe, początek spotkania o godz. 12:00.

KKS: Julia Strojek, Nikola Barańska, Marysia Wicher, Kamila Wolszczak, Zuzia Dropia, Amelka Szczepanik, Karolina Szczypior, Michalina Sztobryn, Oliwia Zięba, Wiktoria Wolszczak, Zosia Dropia.