post

Szybka piłka z KKS-em: Kamil Kapusta

W kolejnym odcinku „Szybkiej piłki z KKS-em” pod gradobiciem pytań znalazł się nasz środkowy – Kamil Kapusta.

Imię i nazwisko: Kamil Kapusta
Rocznik: 1988
Pozycja: Środkowy
Wzrost: 192
Wychowanek klubu: KKS Kozienice
Miasto / miejscowość rodzinna: Radom
Ulubiony klub siatkarski: Czarni Radom
Ulubiony zawodnik: Michał Kubiak
Jeśli nie grałbyś w siatkówkę, to na jaki sport byś postawił i dlaczego: Zdecydowanie piłka nożna. Zanim zaczęła się przygoda z siatkówka uczęszczałem na treningi piłki nożnej.
Twoje hobby poza sportem: Akwarystyka
Ulubiony film: Siedem , Szósty zmysł , Piękny umysł
Gatunek muzyki: na mojej playliście są chyba wszystkie możliwe gatunki muzyki ( utwory od „Bogurodzicy ” po Marilyn Mansona)
W szkole nie lubiłeś: Łatwiej będzie napisać co lubiłem: przerwy i wf
Najlepsze miejsce na urlop: musiałem „wygooglować” co to znaczy „urlop” ,bo tak dawno na nim nie byłem :), ale zdecydowanie polskie morze.
Najlepsze jedzenie to: kuchnia włoska oraz sushi.
W czasie pandemii dzieci się nudzą, a Ty: A ja się nie nudzę 🙂 wykorzystuje każdą wolna chwilę na zabawę z rodziną i spotkania ze znajomymi.
Masz milion dolarów do wydania, co robisz: Z racji tego ze remontuje mieszkanie to pewnie opłaciłbym rachunki/zaległości a gdyby coś zostało to kupiłbym żonie nowe spinacze do prania.
Dlaczego KKS: Tutaj powinienem wymienić każdego zawodnika, trenera i kibica tej drużyny, bo to dzięki Nim atmosfera jest taka wspaniała . Dlatego z sezonu na sezon jest to mój ostatni z „siatkówka”, lecz chęć spotykania się z nimi ponownie zawsze wygrywa 🙂

Energii naszym siatkarzom dodaje Enea.