post

Pora na ligowe przełamanie. W sobotę KKS gra u siebie

Międzyrzecka Trójka będzie rywalem Enei KKS-u Kozienice w 4. kolejce II ligi piłki siatkowej. Spotkanie z ekipą z Międzyrzeca Podlaskiego zaplanowano na sobotę, 23 października, w hali przy ul. Głowaczowskiej w Kozienicach. Początek meczu o godz. 18.00.

Nasi rywale to przedostatnia ekipa ubiegłorocznych rozgrywek grupy 2. Walkę zakończyli na 9. miejscu z dorobkiem 15 oczek, a w fazie play-out wyeliminowali AZS Olsztyn. Początku tego sezonu też nie mogą zaliczyć do najbardziej udanych. Po trzech kolejkach mają tylko 1 punkt i plasują się na ostatnim miejscu w stawce. Na otwarcie przegrali 3:2 z Centrum Augustów, i kolejno 3:0 z BAS-em Białystok oraz Lotnikiem Łęczyca.

Kiepski start zanotowali również kozieniczanie. Trzy mecze, dwa punkty i dopiero 10. lokata w tabeli to wynik, którego w naszym mieście raczej nic się nie spodziewał. Przebudowany skład, prowadzony przez Marka Grzelczaka i Michała Kalitę, coraz lepiej rozumie się na parkiecie, ale póki co średnio przekłada się to na punkty. Plasujemy się tuż nad strefą spadkową (w tym sezonie nie będzie fazy play-off i play-out) i zwyczajnie musimy zacząć punktować. Pora przerwać tę czarną serię.

Spotkanie z Trójką już w najbliższą sobotę. Początek o 18.00. Tradycyjnie wstęp wolny. Widzimy się wszyscy w hali przy ul. Głowaczowskiej.

Energii naszym siatkarzom dodają Enea i Gmina Kozienice.