post

WIRCON Sp. z o.o. w rodzinie KKS-u. Nowy sponsor kozienickiej siatkówki

Od sezonu 2021/22 firma WIRCON jest sponsorem Kozienickiego Klubu Siatkówki. Witamy na pokładzie i liczymy na długą, owocną współpracę.

WIRCON zajmuje się przede wszystkim kompleksowym tworzeniem projektów budowlano-architektonicznych, wykonawczych i warsztatowych dla zadań inwestycyjnych. Firma realizuje zlecenia głównie dla prywatnych firm i zajmuje się projektowaniem budynków użyteczności publicznej, zakładów produkcyjnych, hal magazynowych, przemysłowych, chłodni i mroźni dla przemysłu spożywczego.

Na rynku lokalnym zajmuje się także projektowaniem domów jednorodzinnych i niewielkich obiektów budowlanych. WIRCON przede wszystkim działa w województwie mazowieckim i lubelskim, w szczególności w okolicach Kozienic oraz na terenie Warszawy.

– Państwo Izabela Bykowska-Wojtysiak oraz Rafał Wojtysiak obdarzyli nas zaufaniem i zdecydowali się dołączyć do rodziny Kozienickiego Klubu Siatkówki jako sponsorzy. Bardzo cieszę się z tego powodu i jestem przekonany, że będzie to bardzo owocna współpraca. Dzięki takim inicjatywom kozienicka siatkówka może się rozwijać. Ze swojej strony na pewno zadbamy o dobre wyniki sportowe – mówi Krzysztof Jeziorowski, członek Zarządu KKS-u i atakujący pierwszej drużyny.

– Od urodzenia wychowywałem się w Kozienicach. Tutaj uczęszczałem do Szkoły Podstawowej nr 4 oraz Gimnazjum nr 1, a przez ten czas trenowałem siatkówkę w lokalnym klubie sportowym. Dzięki rywalizacji sportowej nabyłem cechy, które dziś wykorzystuję w życiu zawodowym. Sentyment do siatkówki pozostał do dziś, dlatego z wielką chęcią przyjąłem propozycję Krzyśka, aby wesprzeć naszych lokalnych Siatkarzy. Wraz z moją żoną Izabelą Bykowską-Wojtysiak życzymy całemu zespołowi samych sukcesów i mamy nadzieję na jak najlepsze wyniki Kozienickiego Klubu Siatkówki w bieżącym sezonie i w najbliższych latach – podkreśla Rafał Wojtysiak.