Tag Archives: turnieje
KKS zaprasza na Wakacyjny Turniej Piłki Siatkowej Plażowej. Trwają zapisy!
Już w niedzielę, 30 lipca, Kozienicki Klub Siatkówki organizuje Amatorski Turniej Piłki Siatkowej Plażowej. Impreza będzie miała charakter rekreacyjny, a oprócz zmagań przy siatce czekają nas atrakcje dla całych rodzin. Obecnie prowadzone są zapisy.
Enea Cup. Zakończyły się rozgrywki dwójek
Za nami trzeci i ostatni turniej dwójek w ramach tegorocznych rozgrywek Regionalnej Ligi Młodzieżowej Enea Cup. Ostatnie, finałowe spotkania przyniosły rozstrzygnięcia, a my poznaliśmy zwycięzców ligi.
Regionalna Liga Młodzieżowa Enea Cup. Za nami kolejne turnieje
Rozgrywki Regionalnej Ligi Młodzieżowej Enea Cup nabierają rumieńców. W kwietniu zorganizowaliśmy i rozegraliśmy kolejne dwa turnieje. Frekwencja dopisała, a emocje sportowe sięgały zenitu.
Zawodnicy KKS-u reprezentowali gminę w Turnieju Partnerstwa Regionalnego
W piątek, 21 kwietnia, w Radomiu rozegrano Turniej Partnerstwa Regionalnego Czarnych Radom. Naszą gminę reprezentowali uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 , którzy w większości na co dzień trenują w KKS-ie.
Młode siatkarki KKS-u z awansem do półfinału Mistrzostw Mazowsza!
W niedzielę, 16 kwietnia, w Mysiadle rozegrano ostatni turniej eliminacyjny Mistrzostw Mazowsza w Minisiatkówce. Nasza „Trójka” przypieczętowała awans do półfinału.
Rusza Regionalna Liga Młodzieżowa Enea Cup!
Po raz kolejny na parkietach hali KCRiS przy ul. Głowaczowskiej będą toczyły się rozgrywki Regionalnej Ligi Młodzieżowej Enea Cup, organizowanej przez Kozienicki Klub Siatkówki przy wsparciu Enei Wytwarzanie w ramach Enei Akademii Sportu.
Udany weekend młodych siatkarek KKS-u! Seria zwycięstw
To był intensywny weekend dla młodych siatkarek Enei KKS-u Kozienice. Nasze dziewczęta grały na Wiosennym Turnieju z Eneą oraz na kolejnym turnieju Mistrzostw Mazowsza w Minisiatkówce. Podopieczne Janusza Rdułtowskiego wypadły wspaniale.
Sukces naszej młodej zawodniczki. Zajęła 4. miejsce na Mazowszu!
Zuzanna Bloch z Enei KKS-u Kozienice zajęła czwarte miejsce na I Mistrzostwach Mazowsza Singli. Zawody rozegrano w niedzielę, 13 listopada. Oprócz Zuzi, nasz zespól reprezentowała również Nikola Szewc.
