post

Po trzy punkty do Niebylca!

Już tylko trzy kolejki pozostały do końca rundy zasadniczej rozgrywek II ligi grupy 6. W najbliższą sobotę siatkarze Enei KKS-u Kozienice udadzą się do Niebylca, gdzie zmierzą się z miejscowym Neobusem. Liczymy, że uda im się przywieźć do domu trzy punkty.

Po 11 kolejkach drużyna z Niebylca zajmuje 6. miejsce w tabeli z dorobkiem 14 punktów i dalej liczy się w walce o awans do grupy play off. Nie jest to jednak najlepszy sezon dla Neobusa. Póki co, nasi rywale wygrali 5 spotkań, z czego 2 po tie-breakach. Ostatnio zaś punktują w kratkę.

Nie najlepiej nowy rok rozpoczęli także nasi zawodnicy. KKS w 2020 roku jeszcze nie punktował, a po przegranych z MOSiR-em Jasło i Avią Świdnik pozycja wicelidera stała się zagrożona. Po ostatniej kolejce siatkarze Wisłoka Strzyżów zrównali się z nami punktami.

Kozieniccy kibice liczą na to, że w sobotę KKS się przełamie i przywiezie z Niebylca trzy punkty. Warto przypomnieć, że ostatni mecz obu tych ekip skończył się pewnym zwycięstwem 3:0 podopiecznych Marka Grzelczaka. Liczymy na powtórkę.

Energii naszym siatkarzom dodaje Enea.

Neobus Niebylec – Enea KKS Kozienice
Sobota, 25 stycznia