post

W sobotę gramy u siebie. Do Kozienic przyjeżdżają Karpaty

W najbliższą sobotę siatkarze Enei KKS-u Kozienice podejmą na własnym parkiecie Karpaty Krosno. Będzie to przedostatni mecz rundy zasadniczej i ostatni u siebie jeśli chodzi o tę część rozgrywek II ligi. Początek spotkania o godz. 18.00. Zapraszamy do hali przy ul. Głowaczowskiej.

Dla Karpat Krosno, póki co, nie jest to najlepszy sezon. Zawodnicy z Podkarpacia zajmują przedostatnie miejsce w tabeli, a regularne punktowanie rozpoczęli dopiero w drugiej połowie rundy zasadniczej. Niemniej jednak, udało im się wywalczyć 14 punktów i mają tyle samo oczek, co 5-ty MOSiR Jasło i 6-ty Neobus Niebylec. Goście ciągle zachowują ż matematyczne szanse na awans do grupy play off.

Z kolei siatkarze KKS-u Kozienice pewni są już gry w fazie play-off, ale na chwilę obecną jeszcze nie wiadomo z kim zagramy. Do końca rundy będzie trwała walka o miejsca nr 2, 3 i 4. Nikt nie chce zakończyć rundy na czwartej lokacie, bo to oznacza grę z niepokonaną w tych rozgrywkach Avią Świdnik. Naszej drużynie do zapewnienia sobie przynajmniej trzeciego miejsca wystarczy jeden punkt. Nie matematyka jest tu jednak najważniejsza, bo w sobotę podopieczni Marka Grzelczaka, jak zawsze, będą chcieli powalczyć o trzy oczka.

Przypomnijmy, że w listopadzie KKS pewnie wygrał z Karpatami. W Krośnie sety kończyły się do 13, 22 i 15 punktów. Liczymy na powtórkę z rozrywki. Już dziś zapraszamy do hali przy ul. Głowaczowskiej i prosimy o głośny doping.

Energii naszym siatkarzom dodaje Enea.