post

Ważna zmiana na środku bloku w KKS-ie. Wraca uczestnik Ligi Mistrzów…

Maciej Kałasz wraca do gry Enei KKS-ie Kozienice. Na środku bloku zastąpi Bartosza Jesienia, który po jednym sezonie żegna się z drużyną prowadzoną przez Marka Grzelczaka.

Bartosz Jesień rozegrał bardzo udany sezon w barwach kozienickiej drużyny i był jednym z jej filarów. Niestety, ze względu na sprawy rodzinne, zrezygnował z dalszej gry w Kozienicach. Dziękujemy za grę Bartoszowi i życzymy mu dalszych sukcesów.

Nie ma jednak mowy o luce na tej pozycji, bo do gry w KKS-ie wraca Maciej Kałasz. Mierzący 201 cm środkowy związany jest z Kozienicami od 2015 roku. Przez trzy kolejne sezony dał się poznać kozienickiej publiczności z jak najlepszej strony. Teraz wraca na parkiet po kilku miesiącach przerwy.

Maciej Kałasz to zawodnik z bogatą przeszłością klubową. W swojej karierze reprezentował barwy Jadaru i Czarnych Radom (awans do Plus Ligi w 2013 roku), BBTS-u Bielsko-Biała czy Ślepsku Suwałki. W sezonie 2014/15 grał w belgijskiej drużynie Lindemans Aalst, z którą zdobył Puchar Belgii. Na swoim koncie ma też udział w siatkarskiej Lidze Mistrzów. Teraz ponownie zobaczymy go w hali przy ul. Głowaczowskiej.

Energii naszym siatkarzom dodaje Enea.