post

Dwa dni, dwa mecze. W weekend KKS gra u siebie

Aktywny weekend czeka siatkarzy Enei KKS-u Kozienice. W dniach 21-22 listopada podopieczni trenera Marka Grzelczaka rozegrają dwa spotkania. W sobotę, w ramach 8. kolejki II ligi, zmierzą się z Gorlicami, a dzień później zagrają zaległe spotkanie 4. kolejki z MOSiR-em Jasło.

Faworytem sobotniego spotkania bez wątpienia będą kozieniczanie. GKPS Gorlice to beniaminek II ligi, który w tym sezonie nie zaznał jeszcze smaku zwycięstwa. Goście przegrali wszystkie pięć dotychczasowych spotkań i nie ugrali przy tym nawet seta. Liczymy na to, że na przełamanie będą musieli jeszcze poczekać.

Mecz niepokonanych

Znacznie ciekawiej zapowiada się zaległy pojedynek KKS-u z MOSiR-em Jasło, który zostanie rozegrany w niedzielę. Obie ekipy nie przegrały jeszcze w tym sezonie, a goście mają na swoim koncie punkt więcej (15 pkt w 5 spotkaniach). Co więcej, wygrali ostatnio z dwoma innymi, silnymi zespołami: Extransem (3:0) i Karpatami (3:1).

W zeszłym sezonie KKS i MOSiR podzieliły się punktami. U siebie kozieniczanie wygrali po emocjonującym meczu (2 sety na przewagi) 3:1, a na wyjeździe przegrali 0:3. Miejmy nadzieję, że w niedzielę podopieczni Marka Grzelczaka pokażą charakter. Liczymy na dobry wynik!

Będzie transmisja

Oba weekendowe mecze zostaną rozegrane w hali przy ul. Głowaczowskiej. Ze względu na obostrzenia sanitarne, odbędą się jednak bez udziału publiczności.

Z myślą o naszych kibicach przygotowujemy transmisje wideo z obu spotkań. Stream będzie dostępny na naszym fanpage’u na portalu Facebook. Zachęcamy do oglądania i kibicowania!

Energii naszym siatkarzom dodaje Enea.