post

Podtrzymać zwycięską passę. KKS jedzie do Sędziszowa

Przed siatkarzami Enei KKS-u Kozienice kolejne trudne spotkanie. W najbliższą sobotę, 12 grudnia, podopieczni Marka Grzelczaka zagrają na wyjeździe z Extransem Sędziszów Małopolski. Początek spotkania o godz. 17.00.

W zespole Extransu znajdziemy wielu bardzo dobrych, doświadczonych zawodników, ale w tym sezonie ekipa prowadzona przez Tomasza Józefackiego gra nieco poniżej swoich możliwości i oczekiwań kibiców. W dziesięciu meczach zespół z Sędziszowa ugrał 17 punktów i zajmuje 5. miejsce w tabeli. Na półmetku zmagań, Extrans rywalizuje z Arką o miejsce w pierwszej czwórce grupy 6.

Siatkarze Extransu nie wygrali żadnego z meczów z pierwszą trójką w stawce (KKS, Jasło, Karpaty), a tydzień temu dość niespodziewanie przegrali 3:0 ze Spartą Kraków.

Znacznie lepiej wygląda sytuacja kozieniczan, którzy w 10. meczach zdobyli 28 punktów i przewodzą w grupie 6. Rywale jednak depczą nam po piętach – drugi MOSiR Jasło ma tylko dwa oczka straty. Jeśli chcemy utrzymać się na czele stawki, to musimy wygrać. Zwłaszcza, że w tej kolejce MOSiR zagra z ostatnimi Gorlicami.

Starcia KKS-u i Extransu zawsze przynosiły spore emocje. W tym sezonie nasi siatkarze już raz wygrali z Sędziszowem (3:0 w Kozienicach), pora to powtórzyć.

Początek spotkania o godz. 17.00. Gospodarze zapowiadają transmisję na swoim fanpage’u na Facebooku.

Energii naszym siatkarzom dodaje Enea.