post

KKS wspiera Kazika z Kozienic w walce z chorobą

Enea KKS Kozienice dołączył do akcji wsparcia Kazika Budzińskiego. U trzyletniego kozieniczanina rozpoznano rozlany nowotwór złośliwy pnia mózgu. Guz jest nieoperacyjny, a jedyną szansą dla chłopca jest eksperymentalne leczenie w zagranicznej klinice. Trwa zbiórka pieniędzy, w ramach której można wylicytować gadżety KKS-u!

Aukcja prowadzona jest na specjalnej grupie na portalu Facebook – Licytacje Razem dla Kazika by WYGRAĆ ŻYCIE ❤️ 

KKS przekazał na licytację specjalny zestaw klubowy, w skład którego wchodzą: koszulka meczowa z podpisami wszystkich zawodników II-ligowej drużyny, oryginalny plecak klubowy, razem z sublimowanym kominem na zimę, klubowymi skarpetami, kubkiem i czapką.

Bezpośredni link do aukcji można znaleźć TUTAJ.

Cena wywoławcza to 100 zł, ale już została przebita. Aukcja trwa tylko do 10 stycznia, do godz. 21.00. Wylicytowaną kwotę będzie trzeba wpłacić na konto zbiórki: https://zrzutka.pl/p569x7

Rodzice i bliscy Kazika próbują zebrać 300 tys. zł, by rozpocząć leczenie chłopca. Jedyną szansą dla niego jest eksperymentalna terapia za granicą. Więcej o historii chłopca można przeczytać na specjalnym fanpage’u  Razem dla Kazika – Kozieniczanie ratują życie chłopca.