post

WOJTPOL gra razem z KKS-em. Kolejna firma wspiera kozienicką siatkówkę.

Firma WOJTPOL dołączyła do rodziny Kozienickiego Klubu Sportowego i od sezonu 2021/22 wspiera nas jako sponsor.

WOJTPOL działa na rynku budowlanym od około 20 lat, początkowo lokalnie, a obecnie specjalizuje się jako generalny wykonawca zadań inwestycyjnych na terenie województwa mazowieckiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Zatrudnia na stałe około 150 pracowników o różnych specjalizacjach. Firma posiada własny park maszynowy, hale magazynowe i zakład konstrukcji stalowych.

WOJTPOL jest firmą budowlaną realizującą projekty dla inwestorów prywatnych m.in.: zakłady produkcyjne, przemysłowe, magazynowo-biurowe, konstrukcje stalowe, a także wykonuje projekty architektoniczno-budowlanego i wykonawcze tego typu obiektów. Bardzo często w wyniku wygranych postępowań przetargowych na rynku publicznym zostaje generalnym wykonawcą obiektów użyteczności publicznej oraz skomplikowanych prac budowlano-instalacyjnych dla energetyki zawodowej, w tym Elektrowni Kozienice. Dodatkowe informacje o firmie można znaleźć na stronie www.wojtpol.pl.

Od tego sezonu WOJTPOL gra w drużynie KKS-u jako sponsor naszego klubu.

– Bardzo się cieszę, że Pan Tadeusz Wojtysiak obdarzył nas zaufaniem i wspiera Kozienicki Klub Siatkówki w roli sponsora. Jesteśmy w trakcie intensywnego, trudnego, a zarazem bardzo efektownego sezonu. Co tydzień KKS rozgrywa emocjonujące mecze, a grupę nr 2 określa się jako najtrudniejszą w całej II lidze. Mając wsparcie tego sponsora gra nam się o wiele pewniej – mówi Krzysztof Jeziorowski, członek Zarządu KKS-u i atakujący pierwszej drużyny.

– W poprzednich latach przez kilka lat byłem Prezesem klubu MG MZKS Kozienice, który z powodzeniem walczył w III lidze rozgrywkowej i który posiadał także młodzieżowe drużyny siatkarskie. Jednym z wychowanków był wtedy m.in. Krzysztof Jeziorowski, który w tym roku skutecznie przedstawił nam program klubu KKS i zachęcił do wspierania zespołu. Jako mieszkaniec Ziemi Kozienickiej od ponad 30 lat, bardzo się cieszę, że przynajmniej w taki sposób mogłem wspomóc klub i lokalną siatkówkę. Liczymy, że siatkarze w bieżącym sezonie będą sukcesywnie wygrywać mecze w II lidze, a jeśli nie w tym sezonie, to w następnym powalczą o awans do wyższej klasy rozgrywkowej – komentuje Tadeusz Wojtysiak.

Raz jeszcze dziękujemy za zaufanie, życzymy sobie i WOJTPOLOWI owocnej, wieloletniej współpracy.