Przed nami kolejny ciekawy mecz. W sobotę gramy u siebie z Metrem

Już w najbliższą sobotę siatkarze Enei KKS-u Kozienice podejmą u siebie KS Metro Warszawa. Szykuje się emocjonujące spotkanie i bardzo dobre widowisko. Początek starcia w hali przy ul. Głowaczowskiej o godz. 18.00. Jak zawsze – wstęp wolny!

Metro to obecnie trzeci zespół tabeli. Stołeczna ekipa uzbierała 12 punktów – tyle samo co KKS, ale straciła jednego seta mniej od KKS-u. W ostatniej kolejce zwyciężyli w derbach Warszawy, dość pewnie pokonując MOS. Jeśli zaś chodzi o porażki w tym sezonie, to Metro przegrało jedynie ze Spartą i z Arką, i to urywając seta ekipie z Chełma. Ta sztuka, póki co, nie udała się żadnej innej drużynie.

Podobnie rysuje się sytuacja kozieniczan, którzy również wygrali 4 mecze przy 2 porażkach. W ubiegłą sobotę podopieczni Marka Grzelczaka i Michała Kality sprawili niespodziankę i pokonali na wyjeździe faworyzowaną Spartę Grodzisk Mazowiecki, czym z pewnością pobudzili apetyty kozienickich kibiców. W najbliższy weekend bardzo ważny będzie atut własnego parkietu. Trzeba to wykorzystać, by zostać w topie tabeli, zwłaszcza że jest tam bardzo ciasno. Aż pięć zespołów ma na swoich kontach 12 punktów (kolejno: Sparta, Metro, Centrum, KKS i Camper).

W ubiegłym sezonie to stołeczna ekipa dwukrotnie była górą. W meczu inaugurującym sezon wygrali 3:2 na własnym parkiecie, a w rewanżowym spotkaniu w Kozienicach sięgnęli po trzy punkty (1:3). Liczymy na to, że podobnie jak w meczu ze Spartą, nasz zespół odbije sobie zeszłoroczne wyniki.

Początek sobotniego spotkania tradycyjnie o godz. 18.00. Jak zawsze – wstęp wolny. Liczymy na Wasz gorący doping!