post

W sobotę gramy na wyjeździe. Okazja do rewanżu ze Spałą

Już w najbliższą sobotę, 14 stycznia, siatkarze Enei KKS-u Kozienice zagrają rewanżowe spotkanie z rezerwami Szkoły Mistrzostwa Sportowego ze Spały. Tym razem z młodzieżą zagramy na wyjeździe. Początek o godz. 16.00.

Ekipa ze Spały zajmuje obecnie 9. miejsce z dorobkiem zaledwie 13 punktów (3 wygrane, 10 porażek). W ostatnich tygodniach nie idzie im najlepiej. Dość powiedzieć, że zanotowali serię pięciu porażek (chociaż dwóch po tie-breakach), a ostatni raz wygrali 19 listopada, po pięciosetowym starciu z Olsztynem. To jednak zdolna młodzież, która potrafi zagrać fajną, dobrą technicznie siatkówkę.

Znacznie lepiej wygląda sytuacja KKS-u, który dalej plasuje się na 6. lokacie z dorobkiem 20 punktów, przy jednym meczu rozegranym mniej. Niemniej jednak, podopieczni Marka Grzelczaka i Michała Kality nieszczególnie weszli w Nowy Rok i po przeciętnym spotkaniu z Czarnymi przerwali serię ligowych zwycięstw. W sobotę będą musieli coś sobie udowodnić, tym bardziej, że pierwszy mecz ze Spałą przegrali. Pojedynek w Kozienicach zakończył się wynikiem 1:3 (25:23, 22:25, 19:25, 22:25). Liczymy, że tym razem będzie inaczej. Trzymamy kciuki za dobry występ i kolejne punkty.

Energii naszym siatkarzom dodają Enea i Gmina Kozienice.

SMS PZPS Spała II – Enea KKS Kozienice
Sobota, 14 stycznia, godz. 16.00.