Tag Archives: enea
W sobotę pierwszy mecz u siebie. Widzimy się w hali przy ul. Głowaczowskiej
Przed siatkarzami Enei KKS-u Kozienice pierwsze w sezonie 2025/26 spotkanie przed własną publicznością. W sobotę, 4 października, w hali przy ul. Głowaczowskiej podejmą zespół KS Metro Family Warszawa. Początek o godz. 18.00, wstęp wolny. Zapraszamy!
To nie było wymarzone wejście w sezon. KKS bez punktów w Belsku
Siatkarze Enei KKS-u Kozienice ulegli w trzech setach drużynie ProNutiva SKK Belsk Duży. Podopieczni Michała Ostrowskiego mieli swoje szanse, zwłaszcza w drugiej partii, gdzie nie wykorzystali trzech piłek setowych, ale to gospodarze byli tego wieczoru bardziej konsekwentni na parkiecie.
Już w sobotę rusza 2. liga. Na początek wyjazd do sąsiadów
W sobotę, 27 września, rozpoczną się rozgrywki 2. ligi piłki siatkowej mężczyzn. Podopieczni trenera Michała Ostrowskiego swój pierwszy mecz rozegrają na wyjeździe. Na start zmierzą się z sąsiadami z powiatu grójeckiego, drużyną ProNutiva SKK Belsk Duży. Początek starcia o godz. 18.00.
Znamy podział 2. ligi. Z kim KKS będzie grał w sezonie 2025/26?
Przed siatkarzami Enei KKS-u Kozienice kolejny sezon 2. ligi piłki siatkowej. Kozieniczanie ponownie będą rywalizowali w silnej grupie 2. Na naszych zawodników czekać będzie trzech nowych rywali. Jak zawsze, zapowiadają się emocjonujące rozgrywki.
Michał Ostrowski nowym trenerem KKS-u Kozienice!
Doświadczony środkowy poprowadzi nasz zespół w sezonie 2025/26.
Marek Grzelczak nie poprowadzi KKS-u w kolejnym sezonie!
Część osób już o tym wie, ale na naszych profilach nie publikowaliśmy jeszcze oficjalnej informacji w tym temacie. Marek Grzelczak zakończył kolejny, ważny etap w Kozienickim Klubie Siatkówki i nie będzie już trenerem pierwszej drużyny. Marcowe spotkanie z AZS-em (które zapewniło utrzymanie naszej ekipie w 2. lidze) było ostatnim pod jego wodzą.
Regionalna Liga Młodzieżowa Enea Cup. Nasza młodzież sumiennie trenuje
W poniedziałek, 26 maja, w hali Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu odbył się wspólny trening dla wszystkich grup trenujących w Kozienickim Klubie Siatkówki (kadeci, kadetki, młodziczki, minisiatkówka).
(Zdjęcia) Regionalna Liga Młodzieżowa. Rozgrywki trwają w najlepsze
W sobotę, 10 maja, rozegraliśmy kolejny turniej w ramach Regionalnej Ligi Młodzieżowej. Po raz kolejny w Kozienicach gościliśmy kadetki z Żelechowa. Poza Sępem, w zawodach zagrały dwie drużyny KKS-u: kadetki oraz juniorki.
Rozgrywki w ramach Regionalnej Ligi Młodzieżowej – Enea Cup
W sobotę, 26 kwietnia, kadetki KKS-u wzięły udział w rozgrywkach Regionalnej Ligi Młodzieżowej – Enea Cup. Turniej, organizowany przez KKS Kozienice przy wsparciu sponsora tytularnego – Enei, rozgrywano w hali Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu.
