Tag Archives: enea
(Zdjęcia) Nasi najmłodsi zawodnicy również grają w Enea Cup!
W poniedziałek, 18 maja, wystartował pierwszy z dwóch turniejów dedykowanych najmłodszym zawodnikom naszego klubu (roczniki 2014-2015). Do rywalizacji w Kozienicach przystąpiło 21 chłopców i dziewczynek, którzy z wielkim entuzjazmem stawiali swoje pierwsze kroki na parkiecie w ramach Regionalnej Ligi Młodzieżowej Enea Cup.
Regionalna Liga Młodzieży. Rozgrywki trwają w najlepsze
Za nami kolejne zawody w ramach Regionalnej Ligi Młodzieży. W każdym z naszych turniejów bierze udział prawie 40 uczestników w wieku 6-9 lat, co sprawia, że atmosfera jest pełna energii i entuzjazmu!
KKS bez punktów w ostatnim meczu sezonów, ale to nic nie zmienia
Siatkarze Enei KKS-u Kozienice przegrali w trzech setach wyjazdowe starcie z ekipą MOS Wola Tramwaje Warszawskie, które rozegrano 7 marca. Dla naszego zespołu był to ostatni mecz w sezonie, a jego rezultat nie miał już wpływu na naszą sytuację. Utrzymanie zapewniliśmy sobie wcześniej, a rozgrywki zakończyliśmy na 9. miejscu w tabeli.
Ostatni mecz sezonu. Jedziemy do stolicy
Dobiegają końca rozgrywki w ramach rundy zasadniczej 2. ligi piłki siatkowej. Już w najbliższą sobotę zagramy ostatnie spotkanie w tym sezonie. Siatkarze Enei KKS-u udadzą się do Warszawy, gdzie zmierzą się z tamtejszą ekipą MOS Wola Tramwaje Warszawskie. Początek starcia o godz. 14.00.
KKS bez punktów, ale dalej w 2. lidze
Siatkarze Enei KKS-u Kozienice przegrali sobotnie starcie z ekipą SwK KARTPOL Kobyłka w trzech odsłonach. Dla kozieniczan był to ostatni domowy mecz sezonie, ale nie ostatni w 2. lidze. Mimo braku kolejnych punktów na koncie, nasi zawodnicy są już pewni utrzymania. Dzień wcześniej bowiem z matematycznymi szansami na pozostanie w tych rozgrywkach pożegnała się stołeczna Wola i razem z AZS-em zakończy sezon na spadkowych pozycjach.
W sobotę gramy u siebie. Ostatnie domowe spotkanie w tym sezonie
Jeszcze tylko dwie kolejki pozostały do końca rundy zasadniczej sezonu 2025/26 2. ligi piłki siatkowej mężczyzn. W sobotę, 28 lutego, Enea KKS Kozienice podejmie na własnym parkiecie SwK KARTPOL Kobyłka. Będzie to ostatnie domowe spotkanie w tym sezonie. Początek o godz. 18.00. Wstęp wolny.
Nie było niespodzianki. Pewne zwycięstwo Campera
Siatkarze Enei KKS-u Kozienice przegrali wyjazdowy pojedynek z Camperem Wyszków w trzech odsłonach, który odbył się w sobotę, 21 lutego. Nasi zawodnicy realną walkę nawiązali tylko w trzecim secie.
Sezon na finiszu. W sobotę jedziemy do wicelidera
Do końca rundy zasadniczej pozostało już tylko trzy kolejki. W najbliższą sobotę, 21 lutego, siatkarze Enei KKS-u Kozienice zagrają wyjazdowe spotkanie z Camperem Wyszków. Początek meczu o godz. 19.00.
