Tag Archives: turnieje
Kolejny udany występ naszych młodziczek
Podopieczne trenera Janusza Rdułtowskiego zaliczyły kolejne dobre zawody. W sobotę, 26 marca, wzięły udział w turnieju zorganizowanym przez MUKS Joker Kozienice i pokazały się z bardzo dobrej strony, zajmując trzecie miejsce (nie doznając przy tym żadnej porażki).
Młode siatkarki KKS-u wygrały „Antenkę”!
Siatkarki Enei KKS-u Kozienice wygrały tegoroczną edycję turnieju „Antenka”, organizowanego w naszym mieście przez UKS Jedynkę Kozienice. W finale nasze dziewczęta pokonały gospodynie 2:0.
Amatorska Liga Siatkówki. Byli zawodnicy KKS-u w półfinale rozgrywek
Drużyna KKS FK Kozienice, składająca się przede wszystkim z byłych zawodników naszego klubu, dotarła do półfinału XX edycji Amatorskiej Ligi Siatkówki pod patronatem Dariusza Szczygielskiego, Starosty Powiatu Ryckiego.
Byli zawodnicy KKS-u grają w ciekawych rozgrywkach. Idą jak burza
Byli siatkarze KKS-u Kozienice rywalizują w XX edycji Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej, która rozgrywana jest w Rykach. Jako KKS Fan Klub Kozienice idą jak burza. W czterech meczach zdobyli komplet punktów i nie stracili ani jednego seta.
Dobry występ naszych młodziczek na turnieju w Kozienicach. Jest pierwsze miejsce
Młodziczki Enei KKS-u Kozienice wygrały turniej „Mikołaj z Eneą”, który rozegrano w sobotę, 4 grudnia, w naszym mieście.
KKS z drugim miejscem na turnieju w Warszawie. Dwa dobre sparingi
Siatkarze Enei KKS-u Kozienice zajęli drugie miejsce w Turnieju o Puchar Tramwajów Warszawskich, rozegranym w sobotę, 11 września, w stolicy. Podopieczni Marka Grzelczaka wygrali z Trójką Międzyrzec Podlaski i przegrali w finale ze Spartą Grodzisk Mazowiecki.
Kolejny sprawdzian naszych siatkarzy. W sobotę turniej w stolicy
Siatkarze Enei KKS-u Kozienice wezmą udział w stołecznym Turnieju o Puchar Tramwajów Warszawskich. Zawody zaplanowano na sobotę, 11 września. Dla podopiecznych Marka Grzelczaka będzie to kolejna okazja do sprawdzenia formy w pojedynkach z innymi drugoligowcami.
Podium na start sparingów. Siatkarze KKS-u grali w Wołominie
Siatkarze Enei KKS-u Kozienice zajęli 3. miejsce w towarzyskim turnieju pn. „Wołomiński Wielki Szlem”, który został rozegrany w dniach 4-5 września w Wołominie. Dla naszego zespołu był to pierwszy sprawdzian przed ligą.
