post

W niedzielę gramy u siebie. Przyjeżdża beniaminek

Siatkarze Enei KKS-u Kozienice podejmą na własnym parkiecie beniaminka II ligi MKS MOSiR Jasło. Spotkanie zostanie wyjątkowo rozegrane w niedzielę (20 października). Początek meczu o godz. 16.00. Wstęp wolny.

Po dwóch kolejkach MKS MOSiR Jasło zajmuje 6. miejsce w tabeli z dorobkiem 3 punktów i stosunkiem setów 3:3. Ekipa z Podkarpacia przegrała na otwarcie sezonu 0:3 z Neobusem Niebylec, ale tydzień później zespół MOSiR-u sprawił małą niespodziankę i pokonał 3:0 faworyzowane Karpaty Krosno. W Kozienicach z pewnością chcieliby to powtórzyć.

Z kolei KKS, mimo rozegranego jednego spotkania mniej, spadł tylko o jedno oczko w tabeli – z pozycji lidera na wicelidera. Zaległy mecz z Sędziszowem kozieniczanie rozegrają dopiero 21 grudnia, już po starcie II rundy fazy zasadniczej.

W najbliższą niedzielę to nasz zespół będzie faworytem, ale oczywiście trzeba to będzie udowodnić na parkiecie. Z pewnością przyda im się doping naszych kibiców, dlatego zapraszamy wszystkich do hali. Tradycyjnie wstęp wolny.

Energii naszym siatkarzom dodaje Enea.