post

Pora na pierwszą ligową wygraną. KKS jedzie do Augustowa

Daleki wyjazd czeka w najbliższą sobotę Siatkarzy Enei KKS-u Kozienice. Nasz zespół uda się w liczącą 350 km (w jedną stronę) trasę, by zmierzyć się z UKS Centrum Augustów. Początek spotkania z ekipą z Podlasia o godz. 18.00.

UKS Centrum Augustów to ekipa, która zajęła 7. miejsce w ubiegłorocznych rozgrywkach grupy 2 II ligi, z dorobkiem 20 punktów (8 wygranych, 10 przegranych) i musiała rywalizować w fazie play-out z Bestios Białystok. Obecne rozgrywki zespół z Podlasia rozpoczął od zwycięstwa za dwa punkty z Międzyrzecką Trójką  i porażki 3:1 z Lotnikiem Łęczyca.

Z kolei kozieniczanie nie zaznali jeszcze zwycięstwa w nowej grupie 2. Podopieczni Marka Grzelczaka i Michała Kality dwukrotnie przegrywali po tie-breakach ze stołecznymi klubami: Metrem i Wolą. Kozieniccy kibice liczą na wygraną, zwłaszcza że KKS przełamał się w pucharowym starciu z Arką Chełm.

Centrum i KKS mają po dwa punkty na swoim koncie i zajmują kolejno 8. i 9. miejsce w stawce. Najwyższa pora, by kozieniczanie rozpoczęli marsz w górę tabeli.

Energii naszym siatkarzom dodają Enea i Gmina Kozienice.

UKS Centrum Augustów – Enea KKS Kozienice
Sobota, 16 września, godz. 18.00
Hala SP 4  w Augustowie