post

Najtrudniejszy mecz sezonu? KKS jedzie do lidera

Już w najbliższą sobotę, 6 listopada, siatkarze Enei KKS-u Kozienice zmierzą się na wyjeździe z liderem grupy 2 – zespołem BAS Białystok. Z całą pewnością będzie to jedno z najtrudniejszych spotkań, jakie czekają nas w tym sezonie. Początek o godz. 19.00.

BAS to tegoroczny spadkowicz z Tauron 1. Ligi, który jak najszybciej chciałby powrócić na ten poziom rozgrywkowy. W wakacje zespół z Podlasia został kompletnie przebudowany i trzeba przyznać, że posiadają bardzo dobry skład. Udowadniają to zresztą na parkietach. W dotychczasowych pięciu kolejkach uzbierali komplet 15 punktów, tracąc przy tym tylko jednego seta. Warto tu zauważyć, że po drodze mieli już starcia z Arką czy Spartą.

Chociaż faworytem sobotniego starcia są bez wątpienia gospodarze, to kozieniczanie z pewnością powalczą o swoje. Podopieczni Marka Grzelczaka i Michała Kality, po nieco niefortunnym starcie sezonu, zaczęli punktować za trzy i nie zamierzają tej dobrej passy przerywać. Nawet, jeśli czeka na nich rywal z górnej półki. Atmosfera w naszym zespole jest bardzo dobra i chłopaki jadą do Białegostoku pełni energii. Trzymamy kciuki za KKS!

Energii naszym siatkarzom dodają Enea i Gmina Kozienice.

BAS Białystok – Enea KKS Kozienice
Sobota, 6 listopada, godz. 19.00
Hala Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku