post

W sobotę pierwszy w Nowym Roku mecz u siebie. Gramy z Augustowem

Już w najbliższą sobotę, 15 stycznia, siatkarze Enei KKS-u Kozienice podejmą na własnym parkiecie UKS Centrum Augustów. Dla podopiecznych Marka Grzelczaka i Michała Kality będzie to okazja do rewanżu po ostatnim, dość kontrowersyjnym meczu. Początek starcia w hali przy ul. Głowaczowskiej o godz. 18.00.

Październikowe spotkanie Centrum i KKS-u zakończyło się wygraną gospodarzy 3:1. Wszyscy jednak pamiętamy sytuację z czwartej partii, gdzie sędzia nie gwizdnął nam punktu przy setowej, a zamiast tie-breaka, za chwilę widzieliśmy koniec meczu.

Teraz podopieczni Marka Grzelczaka i Michała Kality będą mieli okazję, żeby udowodnić swoje i sportowo „odgryźć się” za tamten pojedynek. Kozieniczanie w ubiegłą sobotę zaliczyli przełamanie, po naprawdę dobrym starciu z faworyzowaną Wolą Warszawa. Natomiast Centrum dalej pozostaje w dołku – ostatni raz nasi najbliżsi rywale wygrali w październiku. Pokazali jednak, że potrafią być groźni, bo wówczas pokonali 3:2 Arkę Chełm. Niemniej jednak, siatkarze z Augustowa zajmują dopiero 9. miejsce w tabeli z dorobkiem 11 punktów. KKS ma ich o 7 więcej, co daje im 6. miejsce. W sobotę to my będziemy faworytem i trzeba to udowodnić na parkiecie.

Serdecznie zapraszamy do hali przy ul. Głowaczowskiej. Początek meczu o godz. 18.00. Wstęp wolny.

Energii naszym siatkarzom dodają Enea i Gmina Kozienice.