post

W sobotę ostatni mecz sezonu dla KKS-u. Gramy na wyjeździe

Już w najbliższą sobotę, 9 kwietnia, siatkarze Enei KKS-u Kozienice zmierzą się na wyjeździe z Camperem Wyszków. Dla podopiecznych Marka Grzelczaka i Michała Kality będzie to ostatnie spotkanie w tym sezonie II ligi. Początek starcia o godz. 17.00.

KKS i Camper zajmują kolejno 6. i 7. miejsce w tabeli i te lokaty dla obydwu drużyn są już pewne. Co prawda kozieniczanie mają jeszcze matematyczne szanse na 5. miejsce, ale do tego musieliby wygrać za trzy punkty, a jednocześnie Wola Warszawa nie mogłaby zapunktować w starciu z Trójką Międzyrzec Podlaski. Rezultat ten nie będzie miał jednak większego wpływu na to, co dalej. To dla nas ostatni mecz sezonu. Wiadomo już, że w play-offach zagrają BAS Białystok i Arka Chełm, z drugą ligą pożegnają się natomiast VC Stare Babice (dawniej Huragan Wołomin) i Bzura Ozorków.

Patrząc na formę KKS-u i Campera trudno wskazywać konkretnego faworyta sobotniego starcia. Obydwa zespoły wygrały po zaledwie dwa z ostatnich pięciu spotkań, przy czym kozieniczanie mieli (teoretycznie) trudniejszych rywali. Pierwszy pojedynek pomiędzy nami a zespołem z Wyszkowa zakończył się zwycięstwem rywali. W Kozienicach przegraliśmy po pięciosetowym boju. Tym razem liczymy na komplet punktów dla kozieniczan. Miło będzie skończyć sezon pozytywnym akcentem.

Energii naszym siatkarzom dodają Enea i Gmina Kozienice.

KS Camper Wyszków – Enea KKS Kozienice
Sobota, 9 kwietnia, godz. 17.00
Wyszków, hala sportowa WOSiR