post

Pora na przełamanie i pierwsze zwycięstwo w Nowym Roku

Już w najbliższą sobotę siatkarze Enei KKS-u Kozienice podejmą na własnym parkiecie rezerwy Lechii Tomaszów Mazowiecki. Kozieniczanie są faworytami tego starcia, a przed nimi świetna okazja na wygranie pierwszego meczu w Nowym Roku. Początek spotkania o godz. 18.00.

Sytuacja zespołu z Tomaszowa nie wygląda zbyt różowo. Lechia wygrała tylko 4 z 13 spotkań, w których zgromadziła 11 punktów i obecnie znajduje się w strefie spadkowej. O utrzymaniu w II lidze mogą zadecydować pojedyncze punkty, a tych z pewnością będą szukali „z nożem na gardle” w każdym możliwym meczu. Warto zauważyć, że ostatnie zwycięstwo zespół z Tomaszowa zanotował jeszcze w listopadzie, ale od tego czasu grał głównie z faworytami: Metrem, Spartą i Arką. W sobotę przekonamy się w jakiej są formie.

Nie najlepiej w Nowy Rok weszli też kozieniczanie, którzy przegrali mecze z Czarnymi i rezerwami Spały. W meczu z PZPS-em udało się, co prawda, wywalczyć punkt, ale kibice czekają na pełną pulę. W sobotę będzie dobra okazja do przełamania i wznowienia walki o wyższa lokatę niż 6. miejsce w tabeli. Trzymamy kciuki. Mecz KKS-u i Lechii zaplanowano na sobotę, 21 stycznia, na godz. 18.00. Wstęp wolny. Widzimy się w hali KCRiS przy ul. Głowaczowskiej!

Energii naszym siatkarzom dodają Enea i Gmina Kozienice.