post

W sobotę gramy u siebie. Do Kozienic przyjeżdża beniaminek

Już w najbliższą sobotę, 28 października, siatkarze Enei KKS-u Kozienice podejmą na własnym parkiecie zespół POLCANEX Kobyłka. Początek spotkania w hali KCRiS przy ul. Głowaczowskiej o godz. 18.00.

Zespół z Kobyłki to beniaminek II ligi. Siatkarze POLCANEXU przygodę z naszą grupą rozgrywkową rozpoczęli solidnie, a po 4 kolejkach mają 6 punktów, co daje im obecnie 6. miejsce w tabeli. Jak do tej pory, ograli Campera Wyszków i Trójkę Międzyrzec Podlaski, ponadto urwali po secie Metru i Woli. W meczach z bardziej doświadczonymi drugoligowcami prezentują się bardzo dobrze i z pewnością łatwo punktów nie oddadzą. Warto zaznaczyć, że w swoim składzie mają graczy, którzy zbierali doświadczenie m.in. w Metrze, Woli czy Camperze.

O niezłym początku nowego sezonu mogą mówić też kozieniczanie, którzy wygrali 3 z 4 meczów, ulegając jedynie Sparcie Grodzisk Mazowiecki. W ubiegłą sobotę ekipa Marka Grzelczaka i Michała Kality wróciła na zwycięską ścieżkę, dobrze więc będzie teraz pójść za ciosem. Zwłaszcza, że sprzyjać temu będzie własna hala i kibice, na których – jak zawsze – mocno liczymy. Widzimy się w sobotę, o godz. 18.00. Wstęp wolny.

Energii naszym siatkarzom dodają Enea i Gmina Kozienice.