post

Z nimi zawsze gramy tie-breaka. W sobotę Camper przyjeżdża do Kozienic

Przed nami kolejne drugoligowe starcie. W najbliższą sobotę, 4 listopada, siatkarze Enei KKS-u Kozienice podejmą na własnym parkiecie Campera Wyszków. Historia pojedynków między tymi dwoma ekipami wskazuje na to, że czeka nas wyjątkowo interesujące spotkanie. Początek o godz. 18.00. Zapraszamy!

Cztery mecze i cztery tie-breaki, z czego trzy wygrane przez kozieniczan. To bilans starć KKS-u i Campera Wyszków na drugoligowych parkietach. Spotkania tych ekip zawsze budzą emocje. Nie inaczej powinno być w najbliższą sobotę. I chociaż po 6 kolejkach dzieli nas pół tabeli, to ciężko w tym przypadku typować jednoznacznego faworyta.

Siatkarze z Wyszkowa uzbierali do tej pory 6 punktów, co daje im aktualnie 9. lokatę. Przegrali z Kobyłką, Neckiem, Metrem i Wolą, natomiast wypunktowali KS Błonie oraz Trójkę – tę ostatnią w minioną sobotę, gdzie zamknęli pierwszego seta do 8 punktów! Teraz będą chcieli poszukać punktów w Kozienicach.

Zdecydowanie lepiej wygląda sytuacja w tabeli dla naszego zespołu. Podopieczni Marka Grzelczaka i Michała Kality mają na swoim koncie 13 punktów, co plasuje ich na 3. miejscu w stawce. Warto jednak zauważyć, że na własnym parkiecie w tym sezonie jeszcze nie wygraliśmy. Liczymy na przełamanie już w najbliższy weekend. Do tego potrzebne będzie wsparcie naszych kibiców, których serdecznie zapraszamy. Początek meczu już o 18.00. Bądźcie z nami.

Energii naszym siatkarzom dodają Enea i Gmina Kozienice.