post

Wracamy do gry. W sobotę jedziemy do lidera

Dobiega końca przerwa świąteczno-noworoczna i już od razu czeka nas hit. W najbliższą sobotę, 6 stycznia, nasi siatkarze udadzą się do Grodziska Mazowieckiego, gdzie zmierzą się z miejscową Spartą. Będzie to zatem pojedynek lidera i wicelidera grupy 2. Początek spotkania o godz. 18.00.

Sparta to aktualny lider grupy 2 i jeden z faworytów do awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Zespół z Grodziska wygrał 9 z 11 meczów, a w swoim dorobku ma w sumie 34 punkty. Do tej pory podopieczni trenera Tomasza Rosy przegrali tylko po tie-brekach, kolejno z Lechią II oraz Neckiem Augustów, a w listopadzie i grudniu stracili zaledwie 1 punkt.

Sparta to także jedyny rywal, w meczu z którym kozieniczanie w tym sezonie nie zdobyli chociażby jednego oczka. Jak dotąd, KKS przegrał trzy mecze, ale dwa dopiero po tie-breaku. Tymczasem jesienny pojedynek z zespołem z Grodziska zakończył się szybkim zwycięstwem rywali w trzech odsłonach.

Niemniej jednak, sytuacja KKS-u w tabeli wygląda bardzo dobrze, a przed świętami nasz zespół prezentował dobrą formę. Podopieczni Marka Grzelczaka i Michała Kality uzbierali 32 punkty i są wiceliderem grupy. W sobotę przekonamy się w jakiej dyspozycji są nasi gracze w Nowym Roku. Liczymy na dobre spotkanie.

Energii naszym siatkarzom dodają Enea i Gmina Kozienice.

Sobota, 6 stycznia, godz. 18.00
Hala Widowiskowo-Sportowa CAIIS
Ul. Sportowa 29, Grodzisk Mazowiecki