Tag Archives: turnieje
KKS zaprasza na wakacyjny amatorski turniej plażówki. Ruszyły zapisy!
Już w sobotę, 30 lipca, Kozienicki Klub Siatkówki organizuje Amatorski Turniej Piłki Siatkowej Plażowej. Impreza będzie miała charakter rekreacyjny, a oprócz zmagań przy siatce czekają nas atrakcje dla całych rodzin.
(Zdjęcia) Młodziczki KKS-u zakończyły sezon
W niedzielę grupa młodziczek KKS-u zakończyła sezon 2021/2022. Na finał nasze dziewczęta rozegrały wewnętrzny turniej siatkówki plażowej. Po sportowej rywalizacji przyszedł czas na podsumowania i podziękowania dla zawodniczek oraz rodziców, którzy licznie wspierali naszą drużynę.
KKS wygrywa VII Memoriał Kazimierza Rybaka. Ostatni mecz Kamila Kapusty
Siatkarze Enei KKS-u Kozienice wygrali VII Memoriał Kazimierza Rybaka, organizowany przez Filię AWF w Białej Podlasce. Nasi zawodnicy wygrali wszystkie trzy spotkania. Co więcej, był to ostatni turniej Kamila Kapusty w barwach kozienickiego zespołu. Nasz środkowy pokazał się z najlepszej strony i został wybrany MVP.
(Zdjęcia) Zakończyły się rozgrywki Regionalnej Ligi Młodzieżowej Enea Cup. Znamy zwyciężczynie
Po miesiącu zmagań i serii turniejów zakończyły się rozgrywki Regionalnej Ligi Młodzieżowej Enea Cup, organizowanej przez Kozienicki Klub Siatkówki przy wsparciu Enei Wytwarzanie w ramach Enei Akademii Sportu. W sobotę, 28 maja, rozegrany został turniej finałowy, po którym wyłoniono najlepsze teamy w I, II i III lidze Enea Cup.
Siatkarki KKS-u grały w Warszawie. Jedna ekipa wśród najlepszych, trzy składy z debiutem
W sobotę, 21 maja, nasze najmłodsze zawodniczki rozpoczęły rywalizację w Prasko-Północnej lidze dwójek. KKS reprezentowały cztery zespoły dwójek.
Mistrzostwa Mazowsza w Mini-Siatkówce. Dobry występ dziewczyn w półfinałach
Na etapie półfinałów siatkarki KKS-u zakończyły swój udział w Mistrzostwach Mazowsza w Minipiłce siatkowej w kategorii „dwójki”. Dziewczyny znalazły się w gronie 24 najlepszych zespołów na Mazowszu, co niewątpliwie jest ogromnym sukcesem (na starcie rozgrywek stanęło blisko 150 dwójek z województwa).
Kolejny dobry występ młodziczek. Tym razem w Radomiu
W sobotę, 7 maja, w Radomiu został rozegrany drugi Turniej Partnerstwa Radomki Radom. Dla naszych młodziczek była to kolejna okazja do sprawdzenia formy.
(Zdjęcia) Regionalna Liga Młodzieżowa – Enea Cup. Za nami turniej rozstawieniowy
12 ekip zgłosiło się do turnieju rozstawieniowego „dwójek” w ramach Regionalnej Ligi Młodzieżowej – Enea Cup, organizowanej przez Kozienicki Klub Siatkowki i Eneę Wytwarzenie. Po pierwszych zawodach, które zostały rozegrane 27 kwietnia, znamy podział ligowy. Nowe zawodniczki wciąż mogą jednak dołączyć do ligi.
