Tag Archives: enea
W sobotę gramy na wyjeździe. Przed nami ważne spotkanie
Przed siatkarzami Enei KKS-u Kozienice kolejne wyjazdowe spotkanie. W sobotę, 15 listopada, zmierzą się z drużyną REA BAS Białystok. Początek spotkania o godz. 18.00.
KKS nie powstrzymał Huraganu. Kozieniczanie wracają bez punktów
Siatkarze Enei KKS-u Kozienice przegrali wyjazdowe spotkanie z Huraganem VC Błonie w trzech odsłonach. Był to zaległy mecz 4. kolejki. Niestety, drużyna Michała Ostrowskiego nie będzie go najlepiej wspominać.
(Zdjęcia) Dotkliwa porażka KKS-u na własnym parkiecie
To nie była udana sobota dla siatkarzy Enei KKS-u Kozienice. Podopieczni Michała Ostrowskiego przegrali na własnym parkiecie z KPS Płock 1:3. Tylko w trzecim secie kibice w hali przy ul. Głowaczowskiej mogli liczyć na siatkarskie emocje.
KKS wraca do gry. W sobotę gramy u siebie
Po trzech tygodniach przerwy, kozieniczanie wracają do rozgrywek 2. ligi piłki siatkowej. W sobotę, 8 listopada, w hali przy ul. Głowaczowskiej gościć będą drużynę KPS Płock. Początek meczu o godz. 18.00.
Są dwa punkty po szalonym meczu. KKS wygrał z AZS-em
Aż pięciu setów potrzebowaliśmy, aby wyłonić zwycięzcę meczu AZS UWM Olsztyn – Enea KKS Kozienice. Podopieczni trenera Michała Ostrowskiego przegrywali już 2:1, doprowadzili do tie-breaka i przywieźli dwa punkty z dalekiego wyjazdu.
Kolejny mecz już w niedzielę. KKS jedzie do Olsztyna
W najbliższą niedzielę, 19 października, siatkarze Enei KKS-u Kozienice rozegrają przełożone spotkanie 6. kolejki 2. ligi piłki siatkowej mężczyzn. Na wyjeździe zmierzą się z drużyną AZS UWM Olsztyn. Początek o godz. 15.00.
Jest przełamanie! KKS z pierwszym zwycięstwem w sezonie
Siatkarze Enei KKS-u Kozienice mają na swoim pierwsze zwycięstwo w sezonie 2025/26. W czwartek, 16 października, awansem rozegrali mecz piątej kolejki z SMS PZPS Spała II. Mimo ambitnej postawy gości, to zawodnicy trenera Michała Ostrowskiego okazali się górą w tym czterosetowym starciu.
KKS bez przełamania, ale z pierwszym punktem
Siatkarze Enei KKS-u Kozienice wywalczyli pierwszy punkt w sezonie 2025/26. W sobotę, 11 października, przegrali po szalonym, pięciosetowym boju z Międzyrzeckim Towarzystwem Siatkarskim. Podopieczni Michała Ostrowskiego mogą czuć niedosyt po tym spotkaniu, bo dwukrotnie prowadzili w setach. Na przełamanie i premierowe zwycięstwo będziemy musieli jeszcze poczekać.
